Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Beasts of Prey (PC)

Beasts of Prey PC

Opracowana przez debiutujące, niezależne studio Octagon Interactive, sandboksowa produkcja z gatunku MMOFPS, kładąca nacisk na aspekt survivalowy.

Akcji | dinozaury | MMOFPS | sandbox | survival | sieciowe | indie | MMO

PC Windows
Okładka Beasts of Prey (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Beasts of Prey to sandboksowa produkcja MMOFPS kładąca nacisk na aspekt survivalowy. W świecie gry stawiamy bowiem czoła nie tylko innym graczom, ale także potężnym, prehistorycznym gadom. Tytuł został opracowany przez debiutujące, niezależne studio Octagon Interactive.

Akcja gry toczy się w losowo generowanym świecie, którego wielkość uzależniona jest od liczby aktualnie podłączonych do serwera graczy. Rozpoczynamy wyposażeni jedynie w prosty nóż, niezbędny do wybudowania naszej pierwszej kryjówki. Szybko przekonamy się jednak, że świat gry kryje mnóstwo niebezpieczeństw, a ogromne dinozaury tylko czekają na wszystkich słabeuszy. Aby przetrwać, musimy możliwie szybko uzyskać dostęp do nowych technologii, które pozwolą na stworzenie bardziej zaawansowanych narzędzi, niezbędnych do przetrwania w dziczy.

Ważnym elementem rozgrywki jest rozbudowany system rzemiosła, dzięki któremu pozyskamy potrzebne nam surowce – takie jak drewno lub kamień – a w miarę postępów w grze stworzymy coraz wydajniejsze narzędzia, skuteczniejszą broń i wzniesiemy bardziej zaawansowane konstrukcje, które staną się naszą twierdzą. Z czasem zbudujemy też samochód, dzięki któremu poruszanie się po świecie gry stanie się szybsze i bezpieczniejsze.

Autorzy pozostawili graczom dużą swobodę w kreowaniu własnego świata oraz sposobu, w jaki będą oni uczestniczyć w rozgrywce. Możemy więc od podstaw zaprojektować nasz własny kąt, wraz z całym wyposażeniem, narzędziami, bronią czy samochodami. Bazy należy bronić, gdyż może ona bardzo łatwo stać się celem ataku innych graczy, czyniących zakusy na zgromadzone przez nas zasoby. Na szczęście możemy im odpłacić się tym samym, napadając, niszcząc i rabując kwatery przeciwnika. W zabawie możemy stać się indywidualistami, którzy będą koncentrować się na samotnych zmaganiach z naturą, groźnymi dinozaurami oraz innymi graczami. Możemy również działać w kooperacji z przyjaciółmi – budując wspólne bazy, tworząc sojusze i razem stawiając czoła zarówno gadom, jak i żywym przeciwnikom.

Beasts of Prey łączy mechanikę prostych gier sandboksowych, spopularyzowanych przez kultowego Minecrafta, z dopracowanymi pod kątem graficznym produkcjami MMOFPS pokroju Rust – którego zresztą przypomina pod względem oprawy. W grze zastosowano popularną technologię Unity, umożliwiającą stworzenie wysokiej jakości grafiki przy zachowaniu stosunkowo niewielkich wymagań sprzętowych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 8.7 / 10 na podstawie 42 głosów czytelników.

Gry podobne do Beasts of Prey

Wymagania wiekowe Beasts of Prey

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Beasts of Prey

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i7 2.7 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce 560 GTX lub lepsza)
  • 1.5 GB HDD
  • Windows 7