Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Baseball Mogul 2011 (PC)

Baseball Mogul 2011 PC

Rozbudowany manager sportowy o ulubionym sporcie wielu Amerykanów, czyli baseballu. W grze wcielamy się w zarządcę wybranego klubu i dbamy o wszelkie aspekty jego działania. Podczas zabawy troszczymy się zarówno o sferę ekonomiczną, jak i ustalanie taktyk na kolejne mecze.

Sportowe

PC Windows
Okładka Baseball Mogul 2011 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25marca2010

Baseball Mogul 2011 to kolejna część serii managerów, gdzie graczowi dane jest wejść w świat niuansów ekonomicznych i organizacyjnych profesjonalnego baseballu. Podobnie jak poprzednie części, tak i edycja 2011 jest przede wszystkim rozwinięciem sprawdzonego wcześniej modelu rozgrywki, a konkretne modyfikacje poprawiają między innymi interfejs i wzbogacają bazę danych gry. Za tytuł odpowiada ponownie firma Sports Mogul Inc., specjalizująca się w strategicznych grach sportowych.

Baseball Mogul 2011 obejmuje ponad stuletni zakres historii profesjonalnego baseballu, pozwalając graczowi rozpocząć swoją przygodę z tym sportem w dowolnym roku z przedziału 1900-2011. Stając się Managerem Generalnym przyjmujemy całą odpowiedzialność kierowania wybranym klubem. Zajmujemy się więc stroną ekonomiczną baseballu, od ustalania cen biletów i sprzedawania praw do transmisji meczów czołowym stacjom telewizyjnym, aż po aktywność na rynku transferowym i zawieranie kontraktów reklamowych. Prócz tego przejmujemy obowiązki trenerskie. W tym ostatnim przypadku, poza częścią czysto taktyczną, jak ustalanie odpowiednich strategii i dobieranie składu, który wygra dla nas mecz, mamy możliwość zadecydowania, jak bardzo osobiście chcemy zaangażować się w akcję na boisku. Gra pozwala na przejęcie kontroli nad każdym pojedynczym zawodnikiem, przenosząc ciężar kluczowych decyzji meczowych na gracza.

Produkcja Sports Mogul Inc. charakteryzuje się bardzo wiernym oddaniem realiów historycznych całego wieku rozwoju profesjonalnego baseballu. Gracz ma jednak możliwość nie tylko poprowadzić rzeczywiste, legendarne składy na dowolnym etapie ich kariery, ale także stworzyć własną drużynę od podstaw.

Zgodnie z tradycją serii i ta edycja przynosi ze sobą szereg ulepszeń. Tym razem są to – oprócz wzbogaconej o nowe drużyny i zawodników bazy danych – nowy silnik odpowiedzialny za elementy handlowe w grze, poprawiony model rozwoju zawodników, ulepszona sztuczna inteligencja i silnik symulacji wydarzeń historycznych, nie wspominając już o ponad setce pomniejszych poprawek. Baseball Mogul 2011 pozwala wczytać zapisane gry z poprzednich części.

Grafika produkcji jest prosta, ale dzięki temu wymagania sprzętowe gry są niezwykle niskie w porównaniu do innych tytułów tego typu i uruchomi się ona nawet na wiekowych maszynach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe Baseball Mogul 2011

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Baseball Mogul 2011

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Procesor Pentium 600 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki 4 MB, 250 MB miejsca na HDD, Windows XP/2000/2003/Vista/7