Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka B.A.S.E. Jumping (PC)
OkładkaB.A.S.E. Jumping (PC)

B.A.S.E. Jumping PC

Stworzona przez rosyjskiego developera Digital Dimension Developmment produkcja zatytułowana B.A.S.E. jest symulatorem skoków spadochronowych wykonywanych ze stojących na ziemi obiektów.

Sportowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

B.A.S.E. Jumping Premiera PC

10maja2007

pudełko PL

8sierpnia2007

producent: Digital Dimension Developmment wydawca: Noviy Disk wydawca PL: Wydawnictwo Bauer Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Stworzona przez rosyjskiego developera Digital Dimension Developmment produkcja zatytułowana B.A.S.E. jest przeznaczonym na komputery PC symulatorem skoków spadochronowych wykonywanych ze stojących na ziemi obiektów. Nazwa dyscypliny i zarazem tytuł gry jest skrótem od angielskich wyrażeń dotyczących miejsca wykonywania skoku: budynek, antena, przęsło, ziemia (w sensie naturalnych formacji skalnych). Jest to dość niebezpieczny, ale dostarczający wielu emocji sport.

B.A.S.E. pozwala zakosztować emocji towarzyszących ekstremalnym skokom spadochronowym. Oddane w niej zostały wszystkie elementy skoku, począwszy od samego opuszczenia platformy startowej, poprzez swobodne spadanie, akrobacje powietrzne, lot na spadochronie oraz lądowanie. Nasz skoczek musi się zmagać nie tylko z siłą grawitacji, ale również z wiatrem i turbulencjami. Wraz z kolejnymi skokami nabieramy doświadczenia, co umożliwia nam poznanie nowych akrobatycznych umiejętności. W grze nie zabrakło również specjalistycznego sprzętu do skoków spadochronowych. Do wyboru mamy dziesiątki elementów różnorodnego, wzorowanego na rzeczywistym wyposażenia.

Z ekipą developerską współpracował udzielając profesjonalnych rad Valery Rozov, słynny rosyjski ekstremalny skoczek spadochronowy startujący w BASE Jumpingu. Dzięki temu gra może w miarę wiernie oddawać rzeczywistość. Dodatkowo, dla podkreślenia realizmu rozgrywki, autorzy pokusili się o oddanie prawdziwych geograficznych lokacji, w których można wykonywać skoki. W B.A.S.E. pojawiają się liczne efekty kamery, które sprawiają, że nasze wyczyny wyglądają tak, jakby były transmitowane przez telewizję. Wszystko to dzięki takim sztuczkom jak odtwarzanie w zwolnionym tempie czy charakterystyczny trzęsący się obraz.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 324 głosów czytelników.

B.A.S.E. Jumping cena w dniu premiery: 6,90 PLN

Wymagania wiekowe B.A.S.E. Jumping: 12+

B.A.S.E. Jumping Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 2Ghz
  • 256MB RAM
  • Video 128Mb RAM (Shaders VS1.1
  • PS1.1)