Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka B.A.S.E. Jumping (PC)

B.A.S.E. Jumping PC

Stworzona przez rosyjskiego developera Digital Dimension Developmment produkcja zatytułowana B.A.S.E. jest symulatorem skoków spadochronowych wykonywanych ze stojących na ziemi obiektów.

Sportowe

PC Windows
Okładka B.A.S.E. Jumping (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10maja2007

8sierpnia2007

pudełko PL

Stworzona przez rosyjskiego developera Digital Dimension Developmment produkcja zatytułowana B.A.S.E. jest przeznaczonym na komputery PC symulatorem skoków spadochronowych wykonywanych ze stojących na ziemi obiektów. Nazwa dyscypliny i zarazem tytuł gry jest skrótem od angielskich wyrażeń dotyczących miejsca wykonywania skoku: budynek, antena, przęsło, ziemia (w sensie naturalnych formacji skalnych). Jest to dość niebezpieczny, ale dostarczający wielu emocji sport.

B.A.S.E. pozwala zakosztować emocji towarzyszących ekstremalnym skokom spadochronowym. Oddane w niej zostały wszystkie elementy skoku, począwszy od samego opuszczenia platformy startowej, poprzez swobodne spadanie, akrobacje powietrzne, lot na spadochronie oraz lądowanie. Nasz skoczek musi się zmagać nie tylko z siłą grawitacji, ale również z wiatrem i turbulencjami. Wraz z kolejnymi skokami nabieramy doświadczenia, co umożliwia nam poznanie nowych akrobatycznych umiejętności. W grze nie zabrakło również specjalistycznego sprzętu do skoków spadochronowych. Do wyboru mamy dziesiątki elementów różnorodnego, wzorowanego na rzeczywistym wyposażenia.

Z ekipą developerską współpracował udzielając profesjonalnych rad Valery Rozov, słynny rosyjski ekstremalny skoczek spadochronowy startujący w BASE Jumpingu. Dzięki temu gra może w miarę wiernie oddawać rzeczywistość. Dodatkowo, dla podkreślenia realizmu rozgrywki, autorzy pokusili się o oddanie prawdziwych geograficznych lokacji, w których można wykonywać skoki. W B.A.S.E. pojawiają się liczne efekty kamery, które sprawiają, że nasze wyczyny wyglądają tak, jakby były transmitowane przez telewizję. Wszystko to dzięki takim sztuczkom jak odtwarzanie w zwolnionym tempie czy charakterystyczny trzęsący się obraz.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 316 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 6,90 PLN

Wymagania wiekowe B.A.S.E. Jumping

12+

Wymagania sprzętowe B.A.S.E. Jumping

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 2Ghz, 256MB RAM, Video 128Mb RAM (Shaders VS1.1, PS1.1)

Ogłoszono grę B.A.S.E. - symulator ekstremalnych skoków spadochronowych
Ogłoszono grę B.A.S.E. - symulator ekstremalnych skoków spadochronowych

wiadomość23 stycznia 2007

Rosyjski developer Digital Dimension Developmment szykuje grę o niecodziennej tematyce. Produkcja zatytułowana B.A.S.E., która ma ukazać się w pierwszym kwartale tego roku na komputery PC, będzie symulatorem skoków spadochronowych wykonywanych ze stojących na ziemi obiektów.