Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Barbie Diaries: High School Mystery (PC)
OkładkaBarbie Diaries: High School Mystery (PC)

Barbie pamiętniki: Szkolna tajemnica PC

Barbie Diaries: High School Mystery

Wcielamy się w postać nastoletniej Barbie, stając na czele szkolnego zespołu muzycznego Charmz i nawiązując znajomości z wieloma ciekawymi postaciami.

Przygodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Barbie pamiętniki: Szkolna tajemnica Premiera PC

30października2006

pudełko PL

12października2007

producent: Activision Blizzard wydawca: Activision Blizzard wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Barbie pamiętniki: Szkolna tajemnica

Barbie Fashion Show

Bratz Rock Angelz

Hannah Montana: Film

Barbie Pamiętniki: Szkolna Tajemnica to niezbyt wymagająca gra przygodowo-zręcznościowa, opracowana z myślą o młodszych użytkowniczkach komputerów osobistych.

W trakcie rozgrywki przejmujemy kontrolę nad nastoletnią Barbie, która wraz z przyjaciółkami ze szkoły prowadzi zespół o nazwie Charmz. Akcja gry rozpoczyna się niedługo po nieudanym występie w zawodach muzycznych, spowodowanym pomieszaniem przez kogoś nutek oraz zniszczeniem części instrumentów muzycznych. Naszym głównym zadaniem jest ustalenie personaliów osoby odpowiedzialnej za ten sabotaż. Równolegle musimy zadbać o to żeby zespół się nie rozpadł i był gotowy na czas kolejnego koncertu.

Właściwa zabawa polega przede wszystkim na odbywaniu licznych rozmów z nauczycielami oraz innymi uczniami szkoły, dążąc w ten sposób do zawarcia nowych znajomości czy uzyskania przychylności z ich strony. Do odwiedzenia mamy około dwudziestu różnych lokacji i oprócz klas, w których odbywają się poszczególne zajęcia, są to między innymi kafeteria, biblioteka, biuro dyrektora placówki czy dach szkoły.

W Szkolnej tajemnicy znajduje się kilkanaście prostych mini-gier zręcznościowych. Musimy dla przykładu przystępować do zawodów w spożywaniu żywności na czas czy prostej odmiany piłki nożnej. Ponadto do naszej dyspozycji oddano kilka ciekawych gadżetów pomocnych w prowadzeniu śledztwa. Dostępne narzędzia pozwalają między innymi na właściwe odczytanie rysunków czy zapoznanie się z treścią zakodowanego nagrania muzycznego.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6,4 / 10 na podstawie 64 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Barbie pamiętniki: Szkolna tajemnica: Odpowiednia dla każdego wieku.