Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweGBA
Okładka Backyard Football 2007 (GBA)
OkładkaBackyard Football 2007 (GBA)

Backyard Football 2007 GBA

Backyard Football 2007 to gra familijno-sportowa, adresowana przede wszystkim do najmłodszych miłośników futbolu amerykańskiego. Jednocześnie jest ona piątą pozycją w serii, lecz jako pierwsza przygotowana została na licencji National Football League (NFL).

Sportowe | futbol amerykański | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Backyard Football 2007 Premiera GBA

26września2006

producent: Humongous Entertainment wydawca: Atari / Infogrames Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Backyard Football 2007

FIFA Football 2005

Madden NFL 06

Madden NFL 2005

Backyard Football 2007 to gra familijno-sportowa, adresowana przede wszystkim do najmłodszych miłośników futbolu amerykańskiego. Jednocześnie jest ona piątą pozycją w serii, lecz jako pierwsza przygotowana została na licencji National Football League (NFL). Niniejsza edycja pozwala małym użytkownikom na współzawodnictwo z największymi gwiazdami wspomnianej dyscypliny. Piłkę podać można chociażby do Briana Urlachera, Jeremy’ego Shockey’a czy Roy’a Williamsa. Co jest rzeczą niezwykle istotną, zawodnicy występują jako dzieci.

Zaimplementowano wszystkie drużyny z wymienionej ligi (ich liczba sięga trzydziestu dwóch), wliczając w to Dallas Cowboys, Indianapolis Colts i New York Giants. Ponadto pojawia się dziewiętnaście zespołów podwórkowych, składających się z maluchów-amatorów. Użytkownik wybiera postać z niezwykle szerokiej gamy dostępnych, bądź wciela się w samodzielnie stworzonego bohatera. Stając się nim przystępuje do danej drużyny (istniejącej już lub powstałej w trakcie zabawy). Pamiętać jednak należy, że laury zdobywa się tylko dzięki ciężkiej pracy i dobrze opracowanej strategii.

Developerzy zaproponowali kilka trybów zabawy. Istnieje sposobność do rozegrania pojedynczego meczu, stanowiącego doskonałą okazję do przećwiczenia konkretnych technik i trików. Natomiast Season Play pozwala na wzięcie udziału w mistrzostwach, co stanowi wyzwanie, wymagające wysokich umiejętności. Dostępne są także mini-gry i zabawa w trybie multiplayer. Biegając po boisku pamiętać należy o zbieraniu power-upów. Sukcesywne zaliczanie poszczególnych leveli gwarantuje odblokowanie wielu interesujących bonusów i niespodzianek.

Zabawie towarzyszy niezwykle ciekawa strona wizualna wraz z dobrze prezentującym się udźwiękowieniem. Pomiędzy rozgrywkami znajdują się zabawne animacje. Interaktywne wirtualne środowisko pozwala na nieoczekiwane zmiany akcji. Poszczególne mecze odbywają się na boiskach, stanowiących reminiscencje oryginalnych obiektów NFL. Wygląd postaci, wliczając w to ich stroje, został doskonale oddany i pomimo licznych przekształceń nie odbiega od pierwowzoru.

Tryb gry: single / multiplayer  

Wymagania wiekowe Backyard Football 2007: Odpowiednia dla każdego wieku.

Backyard Football 2007 Wymagania sprzętowe

Game Boy Advance

Game Boy Advance

  • Wykorzystuje:
  • link-kabel
  • dodatkowo (GBA): link-kabel