Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360WiiPS2
Okładka Backyard Football '10 (X360)
OkładkaBackyard Football '10 (X360)

Backyard Football '10

Zręcznościowa produkcja o futbolu amerykańskim, w której gracze wyglądają jak dzieci i dysponują różnymi szalonymi zagraniami w postaci super-ataków i śmiesznych akrobacji.

Sportowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Backyard Football '10 Premiera

20paź2009

X360 Wii PS2

Gry podobne do Backyard Football '10

NFL Tour

NHL 11

NFL Head Coach 09

Backyard Football ’10 to zabawna gra sportowa, która łączy prawdziwe realia NFL z bardzo rozrywkowym podejściem do tematu. To pierwsza odsłona serii wydana także na Xboksa 360. Za opracowanie tytułu odpowiada firma Humongous, znana z wielu podobnych produkcji (Backyard Basketball, Backyard Football '08, Atari Backyard Skateboarding).

Gra zajmuje się rozgrywkami amerykańskiej ligi futbolowej (NFL), które ukazuje w niezwykle zabawny sposób. Chociaż w Backyard Football ’10 pojawiają się prawdziwi zawodnicy, to zostali oni zaprezentowani pod postacią dzieci. Oprócz standardowych strategii i zagrań każdy z nich może wykonywać rozmaite super-ataki oraz śmieszne ruchy. Dzięki temu gracze mogą uczyć się podstaw futbolu, jednocześnie doskonale bawiąc się poszczególnymi gagami i żartami twórców.

Nowością w kolejnej części serii jest między innymi tryb kooperacji, w którym mogą zmierzyć się ze sobą cztery osoby (2 vs 2). Oprócz tego dopracowano sterowanie gry, dodano nowe elementy do odblokowania, szalone dopalacze dla zawodników oraz możliwość stworzenia własnych drużyn i sportowców. Wśród trybów rozgrywki pojawiają się dość standardowe opcje – możemy przykładowo rozegrać pojedynczy mecz lub rozbudowany turniej.

Do wyboru gracze otrzymują pełny zestaw zawodników NFL, oczywiście odtworzonych w bardziej zabawnych wersjach. Tytuł oferuje kilka poziomów trudności, więc doskonale nadaje się dla każdego potencjalnego fana futbolu amerykańskiego oraz gier elektronicznych. Oprawa wizualna produktu stoi na przyzwoitym poziomie i na pewno rozbawi niejednego miłośnika sportu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Backyard Football '10: Odpowiednia dla każdego wieku.

X360
Wii
PS2