Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Arthur's Good Deeds Contest (PC)
OkładkaArthur's Good Deeds Contest (PC)

Artur: Konkurs Dobrych Uczynków PC

Arthur's Good Deeds Contest

Artur: Konkurs Dobrych Uczynków jest pozycją, powstałą w oparciu o telewizyjne przygody tytułowego stworka, wykreowanego przez Marca Browna. Grę adresowaną do dzieci rozpoczynających edukację, przygotowano w ścisłych konsultacjach z gronem pedagogów.

Towarzyskie | seriale animowane | podzielony/wspólny ekran

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Artur: Konkurs Dobrych Uczynków Premiera PC

31sierpnia2001

pudełko PL

22stycznia2003

producent: The Learning Company wydawca: The Learning Company wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Artur: Konkurs Dobrych Uczynków jest pozycją, powstałą w oparciu o telewizyjne przygody tytułowego stworka, wykreowanego przez Marca Browna. Grę adresowaną do dzieci rozpoczynających edukację, przygotowano w ścisłych konsultacjach z gronem pedagogów. Jej integralną częścią są liczne ćwiczenia, dzięki którym możliwe jest wyjaśnienie niezrozumiałych w szkole kwestii i utrwalenie zdobytej już wiedzy.

Młody gracz pomóc musi każdej postaci wykonać jej zadanie w ramach Konkursu Dobrych Uczynków Kosmicznego Królika. Z tego też powodu maluch rozwiązuje proste działania matematyczne, jak również rozpoznaje litery i składa je w całe wyrazy. Ponadto rozróżnić musi dźwięki, kolory i kształty. Za każde dobre rozwiązanie dziecko jest nagradzane miłymi słowami i uśmiechami. Natomiast w przypadku popełnienia błędu Artur i jego przyjaciele pocieszają je i zachęcają do podjęcia kolejnej próby.

Co więcej szkraby, wybierając tryb multiplayer, mogą ze sobą rywalizować w poszczególnych konkurencjach. Po skończeniu naukowych zmagań, dumne z siebie dzieciaki drukują sobie dyplomy. Developerzy pozwolili rodzicom na baczne obserwowanie robionych przez ich pociechy postępów. Opcja ta możliwa jest dzięki raportom, sporządzanym każdorazowo po zakończeniu gry.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran  

Nośnik: 2 CD

Artur: Konkurs Dobrych Uczynków cena w dniu premiery: 19,00 PLN

Wymagania wiekowe Artur: Konkurs Dobrych Uczynków: Odpowiednia dla każdego wieku.

Artur: Konkurs Dobrych Uczynków Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 450 MHz
  • 128 MB RAM