Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360PS3
Okładka Arkedo Series: 02 SWAP! (PS3)
OkładkaArkedo Series: 02 SWAP! (PS3)

Arkedo Series: 02 SWAP!

SWAP! jest przeniesieniem klasycznych reguł wielu popularnych gier logicznych na Xboxa 360 oraz PlayStation 3. Tytułowe Swap to główna reguła gry polegającej na zamianie kolejności klocków celem ich niszczenia.

Zręcznościowe | tetris | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Arkedo Series: 02 SWAP! Premiera

24paź2009

X360

2paź2011

PS3

producent: Arkedo Studios wydawca: Sanuk Games

Gry podobne do Arkedo Series: 02 SWAP!

Plants vs Zombies

Bejeweled 3

Tetris Ultimate

Podobnie jak w kultowym Tetris Attack w SWAP! musimy uważać na spadające z nieba klocki, które w momencie zaśmiecenia całego etapu powodują koniec gry. Wbrew regułom znanym z klasycznego Tetrisa, nie układamy sami klocków, lecz przesuwamy ich poszczególne elementy celem zebrania co najmniej czterech tego samego koloru. Gra pod tym względem przypomina pozycje z serii Panel de Pon, wydawane na Zachodzie na licencji Mario oraz Pokemonów.

SWAP! zgodnie z zasadami serii gier Arkedo oferuje dynamiczną, prosta rozgrywkę na krótkie, lecz intensywne partie. Gra została stworzona z myślą o dystrybucji sieciowej za niewielkie pieniądze, celem spełnienia oczekiwań sporej grupy graczy preferujących gry logiczne.

SWAP! posiada bardzo oszczędną, lecz estetyczną oprawę graficzną cechującą wiele niezależnych gier. Główny bohater w postaci kota często towarzyszy graczowi odpowiednio dopingując go bogatą mimiką oraz gestykulacją, co wprowadza sporo dynamiki na ekran. Grze towarzyszy stylizowana na retro oprawa dźwiękowa. Wersja na PlayStation 3 posiada dodatkowo Trofea nieobecne na Xboksie 360.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Arkedo Series: 02 SWAP!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Arkedo Series: 02 SWAP! Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
X360
PS3