Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Arena Masters: Legend Begins (iOS)
OkładkaArena Masters: Legend Begins (iOS)

Arena Masters: Legend Begins

Sieciowa gra akcji od firmy Nexon, znanej chociażby z takich mobilnych produkcji jak Dynasty Warriors: Unleashed i Pocket MapleStory. Tym razem jest to produkcja, w której rozgrywkę obserwujemy w rzucie izometrycznym.

Akcji | zagraj za darmo | widok izometryczny

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Arena Masters: Legend Begins Premiera

28lis2016

AND

23lut2017

iOS

producent: Nexon Inc. wydawca: Nexon Inc. Strona oficjalna

Gry podobne do Arena Masters: Legend Begins

Clash Royale

MapleStory Blitz

The Witcher Battle Arena

Arena Masters: Legend Begins to kolejny projekt firmy Nexon (wydawca m.in. Dynasty Warriors: Unleashed i Pocket MapleStory) na platformę AND i iOS. Jest to darmowa gra przeznaczona do zabawy w multiplayerze, w związku z czym wymaga połączenia z Internetem.

Mechanika

W Arena Masters: Legend Begins zabawa polega na toczeniu w miarę szybkich, emocjonujących starć, podczas których wcielamy się w rozmaitych herosów o unikalnych zdolnościach. W zależności od wybranego trybu cele gry mogą się nieco różnić, ale w ostateczności i tak musimy się bić, w czym pomagają posiadane bronie (miecze, piła mechaniczna czy też broń palna). Poszczególne ruchy wykonujemy, wciskając wirtualne przyciski wyświetlane na ekranie urządzenia. Co ważne, umiejętności wymagają chwilowego odczekania, zanim skorzystamy z nich ponownie. Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym.

Tryby gry

Twórcy Arena Masters: Legend Begins w wersji na platformę AND i iOS przygotowali kilka trybów podzielonych na dwa rodzaje – normalne i rankingowe. W pierwszym przypadku walczymy w Deathmatchu dla maksymalnie sześciu osób, drużynowej wersji tej formy zabawy, Zombie Virus (walka z nieumarłymi), Zombie Tag (tryb z zombie przeznaczony do współpracy) i King of the Hill. Natomiast w drugim dostępne są dwie opcje – Arena Duel (potyczka 1 na 1) oraz Team Battle (3 na 3).

Kwestie techniczne

Arena Masters: Legend Begins to trójwymiarowa produkcja, w której akcja obserwowana jest w rzucie izometrycznym. Postacie zostały dobrze wykonane, są ładnie animowane i dysponują widowiskowymi atakami. Natomiast areny, choć niewielkie, są zróżnicowane, pozwalając tym samym na walkę w kilku środowiskach.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 2-6  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Arena Masters: Legend Begins: Odpowiednia dla każdego wieku.

Arena Masters: Legend Begins Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
AND
iOS