Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS2
Okładka Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am (PS2)
OkładkaAqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am (PS2)

Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am PS2

gra Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am to powstała na podstawie popularnego serialu gra zręcznościowa, w której twórcy połączyli ze sobą takie elementy rozgrywki, jak wyścigi wózków golfowych, bijatykę i grę w golfa.

Akcji | golf | zombie | seriale animowane | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am Premiera PS2

6listopada2007

producent: Creat Studios wydawca: Midway Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am

Naruto: Ultimate Ninja 2

SpongeBob's Atlantis SquarePantis

Shrek SuperSlam

Aqua Teen Hunger Force jest popularną serią filmów animowanych wyświetlanych w telewizji Cartoon Network. Twórcy serialu nadali popularnym posiłkom oferowanym w sieciach barów szybkiej obsługi antropomorficzne cechy, dzięki czemu głównymi bohaterami zostali kubek po napoju (Master Shake) i torebka z frytkami (Frylock). Tym, co wyróżnia ATHF spośród innych serii animowanych jest ciężki, niemalże grobowy dowcip, surrealne podejście i sarkastyczny humor.

Na bazie serialu powstała zręcznościowa gra Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am, w której twórcy połączyli ze sobą takie elementy rozgrywki, jak wyścigi wózków golfowych, bijatykę i grę w golfa.

Fabuła gry jest właściwie jedynie pretekstem umożliwiającym rozegranie kolejnych mini gierek. Frylock zostaje przyjęty do prestiżowego klubu golfowego Jersey Pines, znajdującego się w południowym New Jersey. W szranki z nim staje zazdrosny Master Shake, który zamierza pokazać przyjacielowi, że nie jest wcale gorszym graczem i będzie w stanie pokonać Frylocka w jego własnej grze.

W przypadku gry w golfa zadaniem gracza jest trafienie do dziewięciu dołków. Znajdują się one w klubie Jersey Pines i stylizowane są na miejsca znane telewidzom z serialu animowanego, jak na przykład Księżyc czy Piekło. Ale dodarcie do kolejnego dołka wcale nie jest takie proste. Aby tego dokonać trzeba się przebić przez zastępy rozmaitych przeciwników. Są to między innymi gigantyczne kraby, drzewa, skrzaty i inne. Przed każdym kolejnym dołkiem trzeba także pokonać pilnującego go bossa. W wyścigach wózków golfowych graczowi przyjdzie zmierzyć się z przeciwnikami nie tylko przy pomocy mocy akumulatorów, ale także bazooki.

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8MB