Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Alter Life (PC)
OkładkaAlter Life (PC)

Alter Life PC

Nietypowy przedstawiciel gatunku MMORPG autorstwa znanej w tej branży firmy NCSoft. Nieszablonowość Alter Life przejawia się głównie tym, że omawiana pozycja stworzona została przede wszystkim z myślą o przedstawicielkach płci pięknej.

Symulacje | MMO

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Alter Life Premiera PC

anulowana

producent: NCsoft wydawca: NCsoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Alter Life

The Sims 2

Second Life

There

Alter Life to stosunkowo nietypowy przedstawiciel gatunku MMORPG (Massive Multiplayer OnLine Roleplaying Game) autorstwa znanej w tej branży firmy NCSoft (między innymi Lineage II, City of Heroes oraz Guild Wars). Nieszablonowość Alter Life przejawia się głównie tym, że omawiana pozycja stworzona została przede wszystkim z myślą o przedstawicielkach płci pięknej.

Na potrzeby Alter Life z niezwykłym rozmachem stworzono całkowicie nowy świat, jak najwierniej odzwierciedlający otaczającą nas rzeczywistość, aczkolwiek zrealizowany w ładnej, nieco bajkowej, kreskówkowej grafice. Główną oś rozgrywki, podobnie jak w innych grach MMO, stanowi możliwość kreacji i rozwijania własnej postaci (osiem cech szczególnych), jej indywidualnego wizerunku, i tym podobnych. Specjalny, rozbudowany system zależności między graczami wpływa destrukcyjnie bądź budująco na poszczególne umiejętności sterowanego przez użytkownika bohatera. Gracz ma dowolność w praktycznie wszystkich kwestiach związanych z rozwojem swego wirtualnego podopiecznego. Wybiera swoją własną ścieżkę życiową: zawodową bądź rodzinną, kontaktuje się z innymi osobami, zawiera przyjaźnie, a nawet i wirtualne miłości.

Spacery po wirtualnym parku, placu zabaw, możliwość organizowania imprez w „domowym” zaciszu, jak i poza nim (np. wyjścia do kina, teatru), czy też w końcu zakładanie rodziny, wychowywanie potomstwa oraz tworzenie własnej postaci, wybijającej się spośród tłumu – to wszystko i wiele więcej sprawia, że tytuł ten może zaciekawić niejedną kobietę.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Oczekiwania czytelników: 8.9 / 10 na podstawie 9 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Alter Life: Odpowiednia dla każdego wieku.