Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Alice (PC)

Alicja: w pogoni za marzeniami PC

Alice

Alicja: w pogoni za marzeniami to pozycja o charakterze erotycznym, dedykowana wyłącznie pełnoletnim graczom. Niniejszy tytuł przedstawia namiastkę beztroskiego i nieco szalonego życia studentów.

Przygodowe

PC Windows
Okładka Alice (PC)

Polskie napisy

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1stycznia2005

9kwietnia2007

pudełko PL

Alicja: w pogoni za marzeniami to pozycja o charakterze erotycznym, dedykowana wyłącznie pełnoletnim graczom. Niniejszy tytuł przedstawia namiastkę beztroskiego i nieco szalonego życia studentów, w związku z tym może on stanowić doskonałe oderwanie do pełnej obowiązków codzienności.

Rozpoczynając zabawę użytkownik wciela się w postać Mikołaja – niczego sobie młodego mężczyzny, wprowadzającego się do akademika. Rozpakowując swoje rzeczy bohater natrafia na kilka przedmiotów najprawdopodobniej należących do poprzednich lokatorów jego nowego pokoju. Wśród nich znajduje się zdjęcie niezwykle interesującej dziewczyny. W nieoczekiwany sposób kobieta na fotografii „ożywa”, a zdziwiony chłopak doznaje niezapomnianej wizji. Niestety owa piękna nieznajoma jak szybko się pojawiła, tak szybko znikła. Niepocieszony Mikołaj postanawia ją odnaleźć.

Dzięki interaktywnemu filmowi przemierza się rozległe korytarze akademika, nieustannie natrafiając na niemalże nagie kobiety. Wybierając odpowiednie opcje z menu z każdą z dziewczyn można porozmawiać i pomóc im w rozwiązaniu stosunkowo prostych problemów, np. znalezienie płyty czy naprawienie wadliwej drukarki. Rzecz jasna zagadki są tylko pretekstem do obejrzenia roznegliżowanych ciał kobiet. Podejmowane przez gracza decyzje mają bezpośredni wpływ na przebieg wydarzeń, wobec czego developerzy przygotowali kilka alternatywnych zakończeń historii.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena gry 6.1 / 10 na podstawie 34 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 29 PLN

Gry podobne do Alicja: w pogoni za marzeniami

Wymagania wiekowe Alice

18+

Wymagania sprzętowe Alicja: w pogoni za marzeniami

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 1 GHz, 128 MB RAM, Windows 95SE/98/ME/2000/NT/XP, 200 MB na HDD