Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCX360
Okładka Alarm for Cobra 11: Crash Time (PC)

Cobra – Oddział Specjalny: Pościg

Alarm for Cobra 11: Crash Time

Alarm for Cobra 11: Crash Time to kolejna odsłona zręcznościowych wyścigów opartych na popularnym, zachodnim serialu kryminalnym, znanym w Polsce jako „Cobra - oddział specjalny”. Za stworzeniem projektu stoją autorzy pierwszej części serii - panowie ze studia Synetic.

Wyścigi | samochodowe | seriale TV | policyjne

Okładka Alarm for Cobra 11: Crash Time (PC)

producent: Synetic

wydawca: RTL Interactive

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

data premiery gry:

2lis2007

PC

8maj2008

X360
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Alarm for Cobra 11: Crash Time to kolejna odsłona zręcznościowych wyścigów opartych na popularnym, zachodnim serialu kryminalnym, znanym w Polsce jako „Cobra - oddział specjalny”. Za stworzeniem projektu stoją autorzy pierwszej części serii - panowie ze studia Synetic. Pod wpływem swego wydawcy, koncernu RTL Playtainment, zdecydowali się oni na wypuszczenie kontynuacji produktu z 2006 roku.

Tak, jak pierwowzór (Alarm for Cobra 11: Nitro), opisywany tytuł czerpie pełnymi garściami z wydarzeń pokazywanych na szklanym ekranie i pozwala nam wcielić się w dwóch doskonałych kierowców, funkcjonariuszy niemieckiej policji, którzy w pogoni za groźnymi przestępcami częstokroć balansują na granicy prawa. Gra umożliwia nam wzięcie udziału w 50 zróżnicowanych misjach, gdzie prócz niezwykle szybkich samochodów obserwujemy także inne, ciekawe pojazdy – helikoptery, pociągi, a nawet czołgi, których obecność odgrywa kluczową rolę w kaskaderskich popisach, jakie jesteśmy zobligowani wykonywać w celu zakończenia zmagań na trzech poziomach trudności, jakie przygotowali dla nas programiści zza Odry.

Warto dodać, że w Crash Time pojawia się ponad 200 km oddanych z dbałością o detale dróg, umiejscowionych zarówno w wielkich metropoliach, jak i na obrzeżach miast. Wśród szos wyodrębnionych zostało blisko 40 tras, których szczegółową eksploracją zajmujmy się w trybie singleplayer. Opcja wieloosobowa także nastawiona jest na dostarczenie nam dużej dawki emocji, aplikując m.in. tryb wyścigów na podzielonym ekranie. Po skończonych potyczkach przeżywamy wszystko jeszcze raz, decydując się na obejrzenie efektownej powtórki lub też przechodzimy od razu do kolejnej misji o kryminalnym podłożu, patrząc przy okazji na poprawioną w stosunku do „jedynki” oprawę wizualną gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 640 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Gry podobne do Cobra – Oddział Specjalny: Pościg

Klasyfikacja PEGI Cobra – Oddział Specjalny: Pościg

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Cobra – Oddział Specjalny: Pościg

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 4.2 GB HDD
  • Windows XP
Wieści ze świata (Company of Heroes Online, Trials HD, Crash Time 4) 21/07/10
Wieści ze świata (Company of Heroes Online, Trials HD, Crash Time 4) 21/07/10

wiadomość21 lipca 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o czwartej odsłonie Crash Time, premierze kolejnego epizodu Sam & Max: The Devil’s Playhouse, nowym dodatku DLC do Trials HD, a także zamkniętej becie Company of Heroes Online. Zapraszamy do lektury.

Listopad miesiącem premiery nowej gry z serii Alarm for Cobra 11
Listopad miesiącem premiery nowej gry z serii Alarm for Cobra 11

wiadomość25 września 2009

Niemieckie studio deweloperskie Synetic oraz europejski wydawca Tradewest Games (powstały na zgliszczach europejskiego oddziału firmy Midway) ujawniły datę premiery trzeciej odsłony cyklu Crash Time, znanego również pod tytułem Alarm for Cobra 11. Przypominamy, że marka bazuje na popularnym serialu kryminalnym Cobra – Oddział Specjalny, wyprodukowanym przez stację RTL.

Gra Alarm For Cobra 11 – Crash Time również na X360
Gra Alarm For Cobra 11 – Crash Time również na X360

wiadomość25 stycznia 2008

Gra Cobra – Oddział specjalny: Pościg debiutuje właśnie na polskim rynku. Dzieło studia Synetic wydane przez RTL Enterprises jest kontynuacją gry Alarm for Cobra 11: Nitro i, podobnie jak poprzednia odsłona, przeznaczone jest wyłącznie na komputery PC. Tak przynajmniej było do tej pory, ponieważ wydawca postanowił wypuścić na rynek również edycję na X360.

Zapowiedziano kolejną część serii Alarm for Cobra 11
Zapowiedziano kolejną część serii Alarm for Cobra 11

wiadomość12 września 2007

Pod koniec ubiegłego roku na rynku zadebiutowała zręcznościowa ścigałka pod tytułem Alarm for Cobra 11: Nitro. Oparta na fabule niemieckiego serialu sensacyjnego produkcja okazała się na tyle rentowna, że jej autorzy, panowie ze studia Synetic, pod wpływem swego wydawcy, koncernu RTL Playtainment, zdecydowali się na stworzenie kontynuacji swego projektu.

PC
X360