Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Air Command 3.0 (PC)

Air Command 3.0 PC

Zostań kontrolerem lotu na największych międzynarodowych portach lotniczych i sprawdź dlaczego jest to jedno z najbardziej odpowiedzialnych i stresujących stanowisk pracy.

Strategiczne

PC Windows
Okładka Air Command 3.0 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

12kwietnia2001

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Air Command 3.0 to gra symulacyjna, w której stajemy się kontrolerem ruchu powietrznego na największych międzynarodowych portach lotniczych świata. Używając radaru musimy kierować całym ruchem powietrznym w swoim rejonie, a także wydawać zezwolenia na starty i lądowania. Air Command 3.0 wyposażono w bogaty zestaw opcji pozwalający na jak najbardziej rzeczywiste odtworzenie tego odpowiedzialnego miejsca pracy. Mogą wystąpić problemy komunikacyjne z niektórymi samolotami, co powoduje niezrozumienie przez pilota naszych rozkazów i konieczność ich powtórzenia w odpowiedniej chwili. Gra pozwala na wybór jednego z czterech poziomów trudności rozgrywki. Jako początkujący kontroler możemy wybrać łatwy poziom i podnosić go wraz ze wzrostem doświadczenia w grze.

  • Cyfrowe głosy pilotów. Komunikaty wyświetlają się również jako tekst na ekranie.
  • Efekt rozchodzenia się fal Dopplera.
  • Opcjonalny podkład muzyczny.
  • Edytor lotniska pozwala na stworzenie własnych portów lotniczych lub zaimportowanie gotowych lotnisk, zrobionych przez innych graczy.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Gry podobne do Air Command 3.0

Wymagania wiekowe Air Command 3.0

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Air Command 3.0

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 233MHz
  • 32MB RAM
Dodatek do Air Command 3.0 w sprzedaży

wiadomość10 sierpnia 2001

Zastanawialiście się kiedykolwiek jak ciężka i stresująca jest praca kontrolerów lotu? Jak to jest siedzieć w pomieszczeniu pełnym migoczących ekranów i kierować setkami samolotów, z których każdy ma na pokładzie żywych ludzi? Tak, jest to jeden z najbardziej ekstremalnych i wymagających zawodów na ziemi, a możecie się sami o tym przekonać grając w produkt firmy Shrapnel Games - Air Command 3.0. Jeżeli jednak wam to nie wystarcza i czujecie pewien niedosyt to sięgnijcie po właśnie wydany dodatek do niego - Air Command 3.0 Airport Expansion Pack.

Wydanie Air Command 3.0 nieznacznie opóźnione

wiadomość8 kwietnia 2001

Znany zachodni wydawca, Shrapnel Games zawiadomił o tym, iż wydanie nachodzącej strategii traktującej o kontroli ruchu powietrznego Air Command 3.0 zostało nieznacznie opóźnione w czasie i obecnie planowane jest na 12 kwietnia bieżącego roku.

Nadlatuje Air Command 3.0

wiadomość16 marca 2001

Znana wszystkim z tworzenia wyśmienitych gier strategicznych firma Shrapnel Games zapowiedziała rychłe zakończane prac nad Air Command 3.0, najnowszą grą traktującą o kontroli ruchu powietrznego.