Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS1PC
Okładka Actua Soccer 2 (PS1)
OkładkaActua Soccer 2 (PS1)

Actua Soccer 2

Sequel pierwszej symulacji piłki kopanej, która mogła równać się z produktami EA Sports. W Actua Soccer 2 dostajemy wszystko, co decydowało o sukcesie części pierwszej, naturalnie poszerzone i udoskonalone.

Sportowe | piłka nożna | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Actua Soccer 2 Premiera

10kwi1997

PC

10lis1997

PS1

Sequel pierwszej symulacji piłki kopanej na PC i PS1, która mogła równać się z produktami EA Sports. W Actua Soccer 2 dostajemy wszystko to, co decydowało o sukcesie części pierwszej, naturalnie poszerzone i udoskonalone. Swoją drużynę prowadzimy do boju w grach towarzyskich, a także w pucharach i meczach ligowych. Niestety, gra nie posiada licencji FIFA ani UEFA i na boisku nie ujrzymy prawdziwych nazwisk piłkarzy.

Produkcja posiada szczegółowo odwzorowaną fizykę gry. Każdy z naszych piłkarzy może podać piłkę koledze z drużyny, strzelić na bramkę, dośrodkować bądź oddać strzał głową. Dzięki technologii motion capture ruchy zawodników są zgodne z boiskową rzeczywistością. Podczas meczu możemy swobodnie dokonywać przetasowań w zespole, jak również zmienić taktykę naszej drużyny, np. w końcówce, po zdobyciu bramki możemy cofnąć swoich piłkarzy do głębokiej defensywy i bronić korzystnego dla nas wyniku.

Gra działa na silniku 3D. Każdy piłkarz składa się z kilkuset klatek animacji. Mecze odbywają się na ogromnych, budzących podziw gracza, stadionach. Gramy niezależnie od pory roku, tak w letnim, palącym słońcu, jak i podczas śnieżnej zamieci.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 1,4 / 10 na podstawie 90 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Actua Soccer 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

Actua Soccer 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
PC
PS1