Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3PSV
Okładka Aabs Animals (PS3)

Aabs Animals

Trójwymiarowa aplikacja pozwalająca na opiekę nad małymi kotami, wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej. Gracze mogą obserwować zachowanie pupili, których modele są nałożone na obraz z kamery konsoli.

Towarzyskie | rzeczywistość rozszerzona | symulator życia | zwierzęta | tytuły ekskluzywne PlayStation

Okładka Aabs Animals (PS3)

producent: Aabs Inc.

wydawca: Aabs Inc.

Strona oficjalna

data premiery gry:

29lis2012

PSV

17gru2013

PS3
PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Aabs Animals na PlayStation 3 to trójwymiarowa aplikacja, wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej. Za produkcję tytułu odpowiada japońskie studio deweloperskie Aabs inc. W przeciwieństwie do podobnych gier hodowlanych, ten nie pozwala nam na jakąkolwiek interakcję z pupilami - nie możemy ich karmić, bawić się z nimi czy nawet pogłaskać. Program jest portem wcześniejszej wersji, która w 2012 roku ukazała się na konsoli PS Vita.

Rozpoczynając rozgrywkę wita nas trójwymiarowe tło, na którym pojawia się trójwymiarowy zwierzak. Gracze mogą swobodnie obracać, a także oddalać i przybliżać widok z kamery. Jedyną formą rozrywki dostarczaną przez Aabs Animals, poza obserwacją niemrawo poruszającego się kota, jest możliwość robienia zdjęć i zapisywania ich na karcie pamięci. Twórcy "gry" do dyspozycji odbiorców swojego dzieła oddali 20 rodzajów kotów, które różnią się od siebie jedynie długością ogona oraz umaszczeniem. Oprawa graficzna sprowadza się jedynie do prostego interfejsu użytkownika i trójwymiarowego modelu kotka. Został on, co trzeba przyznać, przygotowany z dbałością o detale. Jedynym plusem Aabs Animals wydaje się fakt, że jego producenci część dochodów ze sprzedaży przekazują fundacji zajmującej się ochroną zwierząt, a także łatwe do zdobycia Trofea, których cały zestaw otrzymujemy już po kilku minutach zabawy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Aabs Animals

Klasyfikacja PEGI Aabs Animals

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PSV
PS3