Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Moto Racer - seria gier

Moto Racer 4
Moto Racer 4

Wyścigi 3 listopada 2016

Przygotowana przez ekipę Artefacts Studio gra wyścigowa, stanowiąca czwartą pełnoprawną odsłonę popularnego cyklu, rozwijanego w latach 1997-2001 przez zespół Delphine Software. Moto Racer 4 pozostał wierny rozwiązaniom znanym z klasycznych odsłon serii, stawiając na dynamiczną rozgrywkę z typowo zręcznościowym modelem jazdy, w którym zasady fair play zostały zepchnięte na plan dalszy. W grze bierzemy udział w kolejnych motocyklowych zmaganiach, rozgrywających się w wariancie terenowym lub szosowym, uwzględniającym m.in. ruch uliczny czy możliwość zderzenia się z konkurentami. Wśród nich znajdziemy zaś szeroką gamę postaci, z których każda cechuje się unikalnym stylem jazdy. Do dyspozycji graczy oddano aż kilkanaście zróżnicowanych trybów rozgrywki oraz wiele modeli jednośladów, przeznaczonych do poszczególnych typów zawodów: od klasycznych motocykli crossowych do maszyn klasy superbike. Nie zabrakło także bogatych opcji personalizacji – zarówno samych jednośladów, jak i ich kierowców.

PCPS4XONESwitch

Moto Racer 15th Anniversary
Moto Racer 15th Anniversary

Wyścigi 18 listopada 2011

Odświeżona wersja klasycznej gry wyścigowej studia Delphine Software, przygotowana dla uczczenia 15 rocznicy premiery oryginału. W grze zasiadamy za kierownicą potężnych i szybkich jednośladów, aby ścigać się w jednym z trzech dostępnych trybów zabawy: Moto GP, Supercross oraz Freestyle.

PCANDiOS

Moto Racer DS
Moto Racer DS

Wyścigi 28 listopada 2008

Kolejna odsłona popularnej serii wyścigów motocyklowych. Przystępujemy do czterech rodzajów dyscyplin, uczestnicząc w zawodach motocrossowych lub ścigając się na odcinkach asfaltowych.

NDS

Moto Racer Advance
Moto Racer Advance

Wyścigi 4 października 2002

Arcade'owe wyścigi motocyklowe, w których przystępujemy do trzech rodzajów zawodów. Jest to między innymi motocross czy GP, gdzie ścigamy się na profesjonalnych torach.

GBA

Moto Racer 3
Moto Racer 3

Wyścigi 28 listopada 2001

Moto Racer 3: World Tour to następca znanej gry traktującej o wyścigach motocyklowych - Moto Racer 2 pozwalający wszystkim miłośnikom sportowych motorów na ściganie się nimi w wielu wymagających rajdach.

PC

Moto Racer 2
Moto Racer 2

Wyścigi 15 grudnia 1998

Druga edycja doskonałych wyścigów motocyklowych Moto Racer, umożliwiająca uczestniczenie w mistrzostwach rozgrywanych w pięciu różnych rejonach świata na dwóch rodzajach maszyn.

PC

Moto Racer
Moto Racer

Wyścigi 15 czerwca 1997

Moto Racer to pierwsza z serii motocyklowych gier wyścigowych autorstwa studia Delphine Software. Gracze mają okazję wziąć udział w emocjonujących zmaganiach motocyklistów na torach wyścigowych i trasach rajdów, dosiadając wiernie odwzorowanych wyczynowych jednośladów. Rozgrywka ma charakter zręcznościowy, jednak twórcy zadbali o realistyczną, jak na ówczesne standardy, fizykę jazdy.

PC