Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria ATV Offroad Fury - seria gier

ATV Offroad Fury 4
ATV Offroad Fury 4

Wyścigi 31 października 2006

ATV Offroad Fury 4 to kolejny tytuł z popularnej serii wyścigów terenowych. Twórcy gry postanowili ulepszyć produkt niemal pod każdym względem i przygotowali sporo nowości.

PS2

ATV Offroad Fury Pro
ATV Offroad Fury Pro

Wyścigi 26 października 2006

ATV Offroad Fury Pro to kolejna gra wyścigowa z serii, która przez lata podbijała serca posiadaczy PlayStation 2. Produkcją zajęło się utytułowane studio Climax.

PSP

ATV Offroad Fury: Blazin' Trails
ATV Offroad Fury: Blazin' Trails

Wyścigi 19 kwietnia 2005

Rozbudowane i jednocześnie wyjątkowo zwariowane wyścigi, w których zasiadamy za sterami quadów, czyli czterokołowych motocykli. Gra posiada rozbudowany singleplayer oraz równie interesujący multiplayer dla czterech osób.

PSP

ATV Offroad Fury 3
ATV Offroad Fury 3

Wyścigi 2 listopada 2004

Kolejna, trzecia część serii „ATV Offroad Fury” jest większa, bogatsza i bardziej rozbudowana od poprzedniczki. Do zaliczenia jest 40 tras umieszczonych na sześciu typach nawierzchni, a zawodnicy jeżdżą na licencjonowanych maszynach Yamahy, Hondy, Suzuki i Shoei.

PS2

ATV Offroad Fury 2
ATV Offroad Fury 2

Wyścigi 9 listopada 2002

Kontynuacja wydanej w 2001 roku ścigałki. Podobnie jak wcześniej, zasiadamy za sterami quadów, czyli czterokołowych motocykli, przeznaczonych do poruszania się w trudnym terenie. Na uwagę zasługuje rozbudowany tryb mistrzostw.

PS2

ATV Offroad Fury
ATV Offroad Fury

Wyścigi 5 lutego 2001

Dynamiczne wyścigi quadów, czyli czterokołowych motocykli. Do dyspozycji gracza oddano wiele zróżnicowanych typów zabawy, w tym multiplayer dla dwóch osób. Na uwagę zasługuje również szczegółowa oprawa wizualna produktu.

PS2