Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Industry Giant - seria gier

Industry Giant II
Industry Giant II

Strategiczne 14 sierpnia 2015

Odświeżona wersja strategii ekonomicznej z 2002 roku, stworzona przez studia Fancy Bytes oraz Reactor. Tytuł przenosi graczy do Stanów Zjednoczonych z XIX i XX wieku, pozwalając im poprowadzić własne przedsiębiorstwo od etapu niewielkiej firmy, aż po korporację o globalnym zasięgu. Całość opracowano w zgodzie z realnymi zależnościami ekonomicznymi – gracz musi zatem zważać na sezonowe wahania koniunktury, a także stawiać czoła historycznym problemom, pokroju okresu prohibicji. Do jego dyspozycji oddano ponad 150 produktów z epoki oraz ponad 50 typów pojazdów, sama zabawa toczy się natomiast na 20 olbrzymich mapach. Filar Industry Giant II stanowi kampania, na którą składa się dwadzieścia zadań o rosnącym poziomie trudności. Dodatkowo, w grze zaimplementowano zaawansowany wariant rozgrywki, zwany Pro-Mode, rozbudowany o szereg statystyk i dat. Całość okraszono przyzwoitą oprawą graficzną, wzbogaconą w porównaniu z pierwowzorem o obsługę wysokich rozdzielczości.

PCPS4XONE

Industry Giant II (2002)
Industry Giant II (2002)

Strategiczne 28 czerwca 2002

Następca znanej symulacji ekonomicznej pozwali nam stworzyć od podstaw ogólnoświatowe imperium gospodarcze zaczynając w czasach rewolucji przemysłowej schyłku XIX wieku aż do nowoczesnych technologii końca XX wieku.

PC

Industry Giant
Industry Giant

Strategiczne 20 marca 1997

Symulator ekonomiczny dzięki któremu można sprawdzić swoje umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem. Nasze obowiązki obejmują m.in. zdobywanie surowców, poprzez organizowanie sieci transportowej na lądzie, morzu i w powietrzu, budowanie fabryk oraz wprowadzanie wyrobów na rynek. Musimy też radzić sobie z bezlitosną konkurencją.

PC