Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Tron - seria gier

Tron: Escape
Tron: Escape

Akcji jeszcze nie ogłoszona

Kolejna odsłona cyklu gier akcji, osadzonych w uniwersum kultowego filmu science-fiction z 1982 roku oraz jego kontynuacji TRON: Legacy z roku 2010. Wydawcą tytułu jest tradycyjnie koncern Disney Interactive, specjalizujący się w produkcji gier na podstawie filmowych hitów.

PCPS4XONE

Tron Evolution
Tron Evolution

Akcji 26 listopada 2010

Tron Evolution to wyprodukowana przez studio Propaganda Games gra akcji, której fabuła stanowi wstęp do wydarzeń przedstawionych w filmie "TRON Legacy". Gracz wciela się w Anona, spersonifikowaną postać programu komputerowego umieszczonego w systemie, który zaatakowany zostaje przez zamaskowanych zabójców - wirusy. Rozgrywka łączy elementy gry akcji, platformówki, wyścigowej oraz strzelaniny TPP.

PCX360PS3PSPWiiNDS

Tron 2.0: Killer App
Tron 2.0: Killer App

Akcji 25 sierpnia 2003

Tron 2.0 to przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP), wyprodukowana przez studio Monolith Productions. Fabuła tytułu kontynuuje wątki filmu Tron (1982). Gracz kieruje poczynaniami Jeta Bradley, który w cybernetycznym świecie poszukuje swego ojca - Alana. Rozgrywka łączy elementy strzelaniny i wyścigów oraz zagadki logiczne. W trybie multiplayer twórcy przewidzieli możliwość zabawy dla maksymalnie 32 uczestników.

PCXBOXGBA