Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Tron - seria gier

Tron Evolution
Tron Evolution

Akcji 26 listopada 2010

Tron Evolution to wyprodukowana przez studio Propaganda Games gra akcji, której fabuła stanowi wstęp do wydarzeń przedstawionych w filmie "TRON Legacy". Gracz wciela się w Anona, spersonifikowaną postać programu komputerowego umieszczonego w systemie, który zaatakowany zostaje przez zamaskowanych zabójców - wirusy. Rozgrywka łączy elementy gry akcji, platformówki, wyścigowej oraz strzelaniny TPP.

PCX360PS3PSPWiiNDS

Tron 2.0: Killer App
Tron 2.0: Killer App

Akcji 25 sierpnia 2003

Tron 2.0 to przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP), wyprodukowana przez studio Monolith Productions. Fabuła tytułu kontynuuje wątki filmu Tron (1982). Gracz kieruje poczynaniami Jeta Bradley, który w cybernetycznym świecie poszukuje swego ojca - Alana. Rozgrywka łączy elementy strzelaniny i wyścigów oraz zagadki logiczne. W trybie multiplayer twórcy przewidzieli możliwość zabawy dla maksymalnie 32 uczestników.

PCXBOXGBA

Tron: Escape
Tron: Escape

Akcji prace wstrzymane

Kolejna odsłona cyklu gier akcji, osadzonych w uniwersum kultowego filmu science-fiction z 1982 roku oraz jego kontynuacji TRON: Legacy z roku 2010. Wydawcą tytułu jest tradycyjnie koncern Disney Interactive, specjalizujący się w produkcji gier na podstawie filmowych hitów.

PCPS4XONE