Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Tree of Life - seria gier

Tree of Life: Oddria!
Tree of Life: Oddria!

Akcji listopad 2021

Kontynuacja survivalu MMO w otwartym świecie od studia OddOneGames. Tree of Life: Oddria zabiera nas na wyspę pełną skarbów i potworów, a naszym zadaniem jest przetrwanie oraz odkrycie tajemnicy tego miejsca.

PC

Tree of Life
Tree of Life

Akcji 17 sierpnia 2017

Przygotowana przez południowokoreańskie studio OddOneGames produkcja z popularnego nurtu survival MMO. Pomimo osadzenia akcji w realiach fantasy, Tree of Life charakteryzuje się podobnymi założeniami co większość gier w swoim gatunku. Podczas zabawy gracze zostają więc wrzuceni do rozległego, otwartego świata, a ich jedynym celem jest walka o przetrwanie. W tym celu pozyskują oni pożywienie oraz surowce, dzięki którym mogą wspólne budować bazy i fortece, ułatwiające obronę w razie ataku wrogich graczy lub kierowanych przez sztuczną inteligencję potworów. Każdą z postaci w grze opisuje cała masa współczynników, jednak nie istnieje tu klarowny podział na klasy, a gracze sami decydują, w jakich umiejętnościach będą się rozwijać. W odróżnieniu od powszechnie stosowanych w MMO rozwiązań w stylu wspólnych raidów czy rozlicznych questów, deweloperzy Tree of Life skupili się na interakcjach zachodzących pomiędzy graczami, którzy mogą tworzyć gildie, handlować lub wzajemnie się napadać.

PC