Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Ride to Hell - seria gier

Ride to Hell: Retribution
Ride to Hell: Retribution

Akcji 25 czerwca 2013

Wyprodukowana przez studio Eutechnyx trzecioosobowa gra akcji z harleyowcami w rolach głównych. Fabuła Ride to Hell: Retribution osadzona została w latach 60. ubiegłego wieku. Główny bohater – Jake Conway pragnie zemścić się na przywódcach gangu The Devil's Hand za śmierć brata. Rozgrywka stanowi miks elementów gry akcji, strzelaniny, bijatyki oraz zręcznościowych wyścigów. Kierując poczynaniami protagonisty, gracz podróżuje na motocyklu pomiędzy lokacjami, w których czekają go kolejne spotkania z członkami wrogiego gangu. W walce z przeciwnikami pomocne okazują się rozmaite rodzaje broni palnej, ale także klucze francuskie, pałki, a nawet gołe pięści. Oprawa wizualna Ride to Hell: Retribution inspirowana jest klasycznym, amerykańskim kinem drogi, a zabawie towarzyszy muzyka w stylu hard rock.

PCX360PS3

Ride to Hell: Route 666
Ride to Hell: Route 666

Akcji prace wstrzymane

Gra akcji przeznaczona do cyfrowej dystrybucji w ramach serwisów Xbox Live, PlayStation Network i Steam. W produkcji wcielamy się w przywódcę gangu motocyklowego, którego zadaniem jest przejąć władzę nad legendarną trasą drogową – Route 66.

PCX360PS3