Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Dark Fall - seria gier

Dark Fall: Ghost Vigil
Dark Fall: Ghost Vigil

Przygodowe 10 stycznia 2020

Dark Fall: Ghost Vigil to gra przygodowa typu point-and-click utrzymana w klimatach horroru. Cała historia skupia się na paranormalnym śledztwie prowadzonym w tajemniczym dworze. Zadaniem gracza jest rozwikłanie zagadki tego miejsca.

PC

Dark Fall 3: Zagubione dusze
Dark Fall 3: Zagubione dusze

Przygodowe 4 grudnia 2009

Dark Fall 3: Lost Souls to przygodowa gra point & click, utrzymana w konwencji horroru. Jako inspektor policji, po pięciu latach nieobecności powracamy do miasteczka Dowerton, żeby wznowić poszukiwania zaginionej Amy Haven. Opuszczone, mroczne i nawiedzone lokacje wraz z depresyjną, mrożącą krew w żyłach muzyką budują klimat strachu.

PC

Dark Fall: Lights Out
Dark Fall: Lights Out

Przygodowe 27 sierpnia 2004

Klasyczna gra przygodowa zrealizowana przy użyciu pre-renderowanej grafiki z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, oraz wykorzystująca niezwykle prosty system sterowania typu „point and click”.

PC

Dark Fall: The Journal
Dark Fall: The Journal

Przygodowe 7 czerwca 2002

Tytuł zaliczany do gatunku klasycznych gier przygodowych z akcją widzianą z perspektywy pierwszej osoby i ze sterowaniem typu point-and-click.

PC

Dark Fall: Storm Warning
Dark Fall: Storm Warning

Przygodowe prace wstrzymane

Gra przygodowa typu point-and-click, w której zadaniem gracza jest rozwikłanie tajemnicy skrywanej przez ponad stuletnie molo. Na tym zapomnianym przez ludzi obiekcie w niewyjaśnionych okolicznościach ginęli ludzie, a swoją obecność wciąż manifestują tutaj astralne byty. Trzon rozgrywki stanowi eksploracja przyprawiających o dreszcze lokacji, rozwiązywanie zagadek, poszukiwanie reliktów przeszłości oraz wchodzenie w interakcję z duchami.

PC