Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Blair Witch - seria gier

Trylogia Blair Witch
Trylogia Blair Witch

Przygodowe 28 grudnia 2001

Trylogia Blair Witch to specjalne wydanie cyklu przygodowych gier akcji, których fabuła nawiązuje do głośnego filmu pod tym samym tytułem. W zestawie znalazły się: Blair Witch: Rustin Parr, Blair Witch: Legenda Coffin Rock oraz Blair Witch: Historia Elly Kedward.

PC

Blair Witch, część trzecia: Historia Elly Kedward
Blair Witch, część trzecia: Historia Elly Kedward

Przygodowe 21 listopada 2000

Blair Witch, część trzecia: Historia Elly Kedward jest finalną odsłoną trylogii Blair Witch, stworzonej przez zespół deweloperski Ritual Entertainment i inspirowanej słynnym, filmowym horrorem. Gracz wciela się w Jonathana Prye, łowcę czarownic, który przybywa do tytułowego miasteczka, by sprawdzić pogłoski o wyznawcach czarnej magii. W przeciwieństwie do wcześniejszych części cyklu, tym razem rozgrywka koncentruje się na elementach akcji i obfituje w sceny walki.

PC

Blair Witch, część druga: Legenda Coffin Rock
Blair Witch, część druga: Legenda Coffin Rock

Przygodowe 25 października 2000

Druga odsłona cyklu interaktywnych horrorów rozwijających historię opowiedzianą w filmowym przeboju Blair Witch. Tym razem przenosimy się do roku 1886 i wcielamy się w żołnierza biorącego udział w amerykańskiej wojnie domowej. Gra łączy aspekty przygodowe ze zręcznościowymi sekwencjami akcji.

PC

Blair Witch, część pierwsza: Rustin Parr
Blair Witch, część pierwsza: Rustin Parr

Przygodowe 3 października 2000

Pierwsza odsłona cyklu interaktywnych horrorów rozwijających historię opowiedzianą w filmowym przeboju Blair Witch. Przenosimy się do roku 1941 i jako detektyw musimy zbadać sprawę morderstw dokonanych w miejscowości Burkittsville. Gra łączy aspekty przygodowe ze zręcznościowymi sekwencjami akcji.

PC