Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Dance Dance Revolution - seria gier

Dance Dance Revolution II
Dance Dance Revolution II

Towarzyskie 11 października 2011

Dance Dance Revolution II to kontynuacja serii gier tanecznych, mająca swoje korzenie w salonach gier. W zabawie towarzyszy nam ponad osiemdziesiąt popowych hitów - utworów zarówno nowych, jak i tych nieco starszych.

Wii

Dancing Stage Hottest Party 2
Dancing Stage Hottest Party 2

Towarzyskie 30 października 2008

Kontynuacja popularnej gry tanecznej, w której do wykonywania ruchów wykorzystujemy specjalną matę. W sequelu dodano kilka nowych trybów, a także zadbano o lepszy soundtrack.

Wii

Dance Dance Revolution Universe 3
Dance Dance Revolution Universe 3

Towarzyskie 30 września 2008

Kolejna odsłona popularnej serii gier tanecznych. Wykonujemy ruchy zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami, używając dołączonej do gry maty. Na uwagę zasługuje składający się z ponad 70 piosenek soundtrack.

X360

Dance Dance Revolution X
Dance Dance Revolution X

Towarzyskie 16 września 2008

Kolejna odsłona popularnej serii gier tanecznych, zakładających wykorzystanie specjalnej maty. Nowością w "Revolution X" jest m.in. tryb LAN Battle Mode dla ośmiu graczy.

PS2

Dance Dance Revolution Disney Channel Edition
Dance Dance Revolution Disney Channel Edition

Towarzyskie 8 stycznia 2008

Kolejna odsłona popularnej serii gier tanecznych. Tym razem przygotowano około czterdziestu utworów, a zaczerpnięto je z wybranych seriali telewizyjnych stacji Disney Channel Network.

PS2

Dancing Stage Universe 2
Dancing Stage Universe 2

Towarzyskie 5 grudnia 2007

Kontynuacja bardzo popularnej gry tanecznej. Na uwagę zasługuje dodanie zupełnie nowego trybu Freestyle, w którym nie trzeba już wykonywać ruchów zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami.

X360

Dance Dance Revolution SuperNOVA 2
Dance Dance Revolution SuperNOVA 2

Towarzyskie 1 grudnia 2007

Kontynuacja bardzo popularnej gry zręcznościowej, oferującej możliwość wykorzystania profesjonalnej maty do tańczenia. Na uwagę zasługuje poszerzony wachlarz trybów zabawy.

PS2

Dance Dance Revolution: Hottest Party
Dance Dance Revolution: Hottest Party

Towarzyskie 25 września 2007

Dance Dance Revolution: Hottest Party jest kolejnym tytułem ze znakomitego cyklu tanecznego. Ta cześć powinna szczególnie przypaść do gustu graczom ze względu na rewolucyjne rozwiązania, zastosowane dla konsoli Wii.

Wii

Dance Dance Revolution Universe
Dance Dance Revolution Universe

Towarzyskie 27 lutego 2007

Dance Dance Revolution Universe jest kolejną częścią znakomitego tanecznego cyklu Dance Dance Revolution, która tym razem udostępniona została wyłącznie dla konsoli Microsoftu. Całość ponownie rozgrywa się za pomocą specjalnych mat lub standardowych kontrolerów.

X360

Dancing Stage SuperNOVA
Dancing Stage SuperNOVA

Towarzyskie 26 września 2006

Dance Dance Revolution SuperNOVA to kolejne dziecko w znakomitym cyklu tanecznym autorstwa developerów ze stajni Konami. Niniejszy tytuł zadedykowano posiadaczom konsoli PlayStation 2. Zaskakująca w nim jest nie tylko rozbudowana płytoteka oraz różnorodność modułów, ale także zastosowanie nowego silnika graficznego.

PS2

Dancing Stage Max
Dancing Stage Max

Towarzyskie 27 września 2005

Pierwsza gra z serii Dance Dance Revolution zadebiutowała w Japonii w 1998 roku i rozpoczęła wielką manię “wspomaganego wirtualnie” tańca. W obecnym wydaniu mamy do dyspozycji ponad 100 minut energetyzujących hitów muzycznych.

PS2

Dance Dance Revolution MAX 2
Dance Dance Revolution MAX 2

Towarzyskie 15 listopada 2003

„Dance Dance Revolution MAX 2” to gra taneczna, wykorzystująca do zabawy matę. Na ekranie pojawiają się wskazówki, jakie przyciski na macie Gracz powinien w rytm muzyki wciskać stopami (mata wyposażona jest w te same funkcje, co joypad).

PS2