Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: A.O.T. 2

Attack on Titan 2 (A.O.T. 2) trafi na PC, Xbox One, PS4 i i Switcha
Attack on Titan 2 (A.O.T. 2) trafi na PC, Xbox One, PS4 i i Switcha

wiadomość25 września 2017

Firma Koei Tecmo, wydawca gry Attack on Titan 2 (A.O.T. 2), ujawniła docelowe platformy sprzętowe produkcji, która pojawi się na rynku w 2018 roku.

PC
PS4
XONE
Switch
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
31.12.2017 00:54
Elemix
6
Junior

Czy dobrze rozumiem ze screenow ze bedzie mozna stworzyc wlasna postac? Jesli tak to moze byc ciekawe choc nie wiem jak wplacza to w fabule.

post wyedytowany przez Elemix 2017-12-31 00:54:42
31.12.2017 01:45
RaQman
😂
odpowiedz
RaQman
103
We know

No to pora w końcu jedynkę skończyć :)

31.01.2019 20:53
Dariannda25
1
odpowiedz
Dariannda25
4
Junior
8.5

Świetna gra, o wiele lepsza niż pierwsza część :D Głównie dlatego, ze pozwala na stworzenie własnej postaci, która zostaje wpleciona w fabułę (w formie nieznanego żołnierza i przyjaciela głównych bohaterów) dzięki czemu można się lepiej ,,wczuć". W przeciwieństwie do pierwszej części gra została wzbogacona o większą ilość postaci drugoplanowych (np. Daz i Hitch), dodatkowe umiejętności w walce zdobywa się poprzez nawiązywanie ,,przyjaźni" (zabiera się wybrane postacie na misje poboczne jak to było w poprzedniej części). Co do sztucznej inteligencji została ona znacznie ulepszona (towarzysze w końcu trafiają w wycelowane przez nas części ciała tytana i nawet potrafią je uciąć :D ). Przy zdolnościach specjalnych świetnie wyglądają dodatkowe animacje z udziałem drugiej postaci ( szczególnie z postaciami z rangą A). Również z ową częścią tytani stają się nieprzewidywalni (np. potrafią nagle wyskoczyć w górę lub wprost na nas co również zostało wzbogacone o nowe animacje). Do tego W KOŃCU można zatrzymywać się na ścianach budynków oraz przy dodaniu odpowiedniej umiejętności można rzucać resztkami mieczy w tytanów w przypadku zmiany ostrz :D . Minusem niekiedy jest gospodarowanie umiejętnościami (przykładowo mamy 20pkt umiejętności a potrzebna dla nas umiejętność kosztuje 6pkt i tak samo z innymi), które trzeba na swoje potrzeby zmieniać oraz niezwykle ciężkie znajdywanie potrzebnych surowców. Ale tak to świetna gra szczególnie z prowadzeniem akcji ,,od nowa" (gramy postacią przechodzącą przez wydarzenia z sezonu 1 i 2 od dostania się do korpusu treningowego do zwiadowczego wraz z paroma wątkami z samej mangi, których nie było w anime). Glitchy wielkich nie uświadczyłam (poza zbugowaniem się 2-4 tytanów w sobie czy zatwardziałą chęcią przelecenia przez ściany Mikasy). Graficznie również o wiele lepiej, chociaż bez względu na grzebanie w opcjach czasem poraziło mnie światło na cutscenkach.
Polecam grać na padzie w ramach lepszej kontroli postacią :D