Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: FIFA Mobile

FIFA 18  - sprzedaż przekroczyła 24 mln egzemplarzy
FIFA 18 - sprzedaż przekroczyła 24 mln egzemplarzy

wiadomość6 września 2018

Firma Electronic Arts i studio EA Sports ogłosiły, że sprzedaż gry FIFA 18 przekroczyła 24 mln egzemplarzy. Podano również wyniki FIFA Mobile, FIFA Online 3 oraz FIFA Online 4.

Oto dane, jakie Electronic Arts gromadzi o grających w FIFA
Oto dane, jakie Electronic Arts gromadzi o grających w FIFA

wiadomość26 lipca 2018

Dzięki dociekliwości jednego z fanów serii FIFA oraz przepisom RODO dowiedzieliśmy się, jakie informacje o graczach zbiera firma Electronic Arts. Szczególnie interesujące okazują się one w odniesieniu do mikropłatności i trybu FIFA Ultimate Team.

Robert Lewandowski wśród nominowanych do FIFA 18 Team of The Year (TOTY)
Robert Lewandowski wśród nominowanych do FIFA 18 Team of The Year (TOTY)

wiadomość9 stycznia 2018

Poznaliśmy listę 55 piłkarzy nominowanych do Team of The Year (TOTY), czyli drużyny roku w trybie Ultimate Team gier FIFA 18 i FIFA Mobile. Wyniki głosowania zostaną opublikowane 15 stycznia. Nagrodzeni zawodnicy zostaną udostępnieni w specjalnych paczkach w obu wymienionych tytułach.

Gry na Androida na wakacje – czyli w co grać w podróży lub na urlopie
Gry na Androida na wakacje – czyli w co grać w podróży lub na urlopie

artykuł7 lipca 2018

Nadeszły wakacje, więcej czasu spędzamy poza domem, co oznacza, że chętniej gramy mobilnie. Żeby oszczędzić Wam szukania, wybraliśmy najciekawsze produkcje na Androida, które umilą Wam czas podczas letniego wypoczynku.

FIFA Mobile - screen - 2016-09-22 - 331677 FIFA Mobile - screen - 2016-09-22 - 331676 FIFA Mobile - screen - 2016-09-22 - 331675 FIFA Mobile - screen - 2016-09-22 - 331674 FIFA Mobile - screen - 2016-09-22 - 331673
iOS
AND
WP

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
15.10.2016 12:54
👍
iOskarpl
3
Junior
10

Gra bardzo mi się spodobała. Mimo, że nie jest to gra podobna do swoich poprzedniczek na urządzenia przenośne można spędzić przy niej bardzo dużo czasu i nie można się przy niej nudzić! Ochronę przed zanudzeniem się, przez zbyt długie granie "chroni" system energii gdzie po wykorzystaniu go trzeba czekać na jego odnowienie. Nie jest to żadne utrudnienie! W moim przypadku i tak nie zdążałem wykorzystać go ze względu na to, że jak strzała nabijałem kolejne lvl, które powodują natychmiastowe całkowite odnowienie energii. W grze mamy coś na znak misji/treningów, które wykonujemy w zakładce Live Events. Jest to chyba najbardziej opłacalna propozycja do szybkiego wzbogacenia się i nabijania poziomów. Ze względu na ograniczoną ilość misji/treningów na dany dzień lepiej prezentuje się drugi tryb pod zakładką Attack Mode. Tutaj możemy grać już z rzeczywistymi graczami (chodź nadal sterowanymi przez komputer) możemy się zmierzyć na ilość bramek. Wygrywa ta osoba, która zdobędzie więcej goli przez dwa mecze. Nie są to jeszcze normalne spotkania. Gracz w tym trybie może tylko grać na połowie przeciwnika i atakować jego bramkę, przez co zamiast zmierzenia się z przeciwnikiem gra zamienia się w bardziej trening celności i trening budowania akcji, które mogą się przydać w rzeczywistych meczach w zakładce Season. Tu rozgrywamy już normalne 90 minutowe mecze gdzie gramy z zespołami, w zależności od wybranej ligi. W zakładce Leagues mamy możliwość dołączenia do ligi stworzonej przez gracza rozgrywania mistrzostw i turniejów z członkami ligi. Podsumowując grę oceniam na najlepszą z wydanych przez EA gier piłkarskich na urządzenia mobilne. Mimo, że wielu ludzi może rozczarować, że gra nie posiada trybu Ultimate Team, nie można jej porównywać z poprzednimi częściami gier z serii Fifa. Jest to bardziej gra, w którą możemy grać w przelocie takie jak posiedzenie w toalecie czy w czekaniu na lekarza w przychodni niż nabijanie kasy, aby mieć coraz lepszy team. Warto też dodać aby nie strzelać przyciskiem "shoot" tylko gestami (czyt. przeciągnięciem palca na bramkę podczas strzału). Mamy wtedy możliwość podkręcenia piłki przez co trafienie w bramkę jest tylko kwestią treningu. Oceniam grę na 10/10. Nie widać tu żłopania pieniędzy ze swoich produkcji jak w pozostałych grach od EA. Gra prezentuje się tak jakby nie miała w sobie żadnych mikropłatności, oczywiście gdy nie skończy nam się energia, ale wystarczy pozostawić grę na kilkanaście minut i powrócić do fify 16, aby zagrać w Ultimate Team, którym tak bardzo niektórym brakuje.

29.04.2017 15:21
odpowiedz
szymek79162
3
Junior

Grałem w to i szczerze... nawet niezłe :)

11.09.2017 10:39
odpowiedz
zanonimizowany1191153
6
Legionista
7.0

FIFA Mobile to kolejna próba przeniesienia popularnej marki na smartfony. I wychodzi jej to dobrze

Plusy:
Grafika jak (na telefony) ładnie wygląda
Dobre sterowanie
Ciekawe rozwinięcie Ultimate Team

Minusy:
Mikropłatności
Problemy z serwerami