Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Sega Mega Drive Collection

SEGA Genesis Collection na PSP trafia na amerykańskie półki sklepowe
SEGA Genesis Collection na PSP trafia na amerykańskie półki sklepowe

wiadomość17 listopada 2006

SEGA ogłosiła, że do amerykańskich sklepów trafiła już produkcja na PSP: SEGA Genesis Collection (zwana również Sega Mega Drive Collection). Jak sama nazwa wskazuje, jest to zestaw popularnych gier, które pierwotnie ukazały się na konsolę Genesis (Mega Drive). Kompilacja na razie dostępna jest tylko w Ameryce. Można ją nabyć za 29,95 USD.

Europejski line-up Segi ogłoszony

wiadomość3 września 2006

Sega opublikowała listę wydawanych przez siebie gier, które w ciągu najbliższego półrocza zawitają na europejskie półki sklepowe. Jak widać z poniższego zestawienia, plany są niezłe. Japoński wydawca, podobnie jak i wielu innych, powoli odchodzi od konsol obecnej generacji i skupia się na X360, oraz nadchodzących PS3 i Wii.

Blisko trzydzieści klasycznych gier z konsoli Genesis (Mega Drive) na platformie PS2 i PSP
Blisko trzydzieści klasycznych gier z konsoli Genesis (Mega Drive) na platformie PS2 i PSP

wiadomość11 sierpnia 2006

Pierwsze informacje, dotyczące pakietu Sega Genesis Collection dla PlayStation 2 i PlayStation Portable, podaliśmy Wam pod koniec czerwca bieżącego roku. Teraz powracamy do tematu, ponieważ poznaliśmy pełną listę gier, które znajdą się w zestawie, jak również pewne dane dodatkowe.

PS2
PSP
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
12.10.2007 17:28
głodzilla
😁
głodzilla
25
DJP

Ale to jest popi*****one wyjazd z tym dziadem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!