Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Nintendo Land

W co zagramy na premierę konsoli Nintendo Wii U? - tytuły startowe w Polsce
W co zagramy na premierę konsoli Nintendo Wii U? - tytuły startowe w Polsce

artykuł21 listopada 2012

Wii U 30 listopada trafi na półki sklepowe w Europie, a co za tym idzie – i w Polsce. Oto gry na tę konsolę, jakie powinny się znaleźć wtedy w sprzedaży.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.06.2014 16:29
gruba_mysz
4
Legionista
10

Jeżeli ktoś nie ma tej gry to powinien się zaopatrzyć zwłaszcza, że teraz można ją nabyć za małe pieniądze. Co powiedzieć o tej grze ? Jest bardzo dobra - powiem więcej obfituje, w genialne rozwiązania. Sterowanie hybrydowe jest nowatorskie i wspaniale dopracowane (jeden gracz na gamepadzie walczy przeciwko lub w co-op z innym którzy rozgrywają grę na TV). Grafika jest dobra ale styl jest specyficzny, trochę grubo ciosany, surowy. Należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. 1. Praktycznie wszystkie rozgrywki to multiplayer. Dają fun kiedy grasz ze swoimi dziećmi lub rodziną czy znajomymi w 3-5 osób. Samemu czy nawet w tylko 2 osoby bardzo szybko się znudzi. 2. Gra ma charakter nostalgiczny - dla osób zaznajomionych ze starymi produkcjami Nintendo jest mega fun i klimat kiedy widzi się pewne rzeczy dla "wtajemniczonych" itp. Dla innych pewne rzeczy mogą wydawać się dziwne czy nieciekawe. Ja osobiście grze daję 10 (przy powyższych uwagach).

13.10.2016 08:03
BrakDaFunk
odpowiedz
BrakDaFunk
1
Junior

Do komentarza osoby powyżej dodam, że za kwotę 40-50 zł warto tą grę kupić. Można się przekonać, że pad z ekranem to nie tylko dodatkowy wyświetlacz, a genialny kontroler.
W trybie wieloosobowym oceniam tytuł na 9, w trybie gry dla jednego gracza moja ocena to 6.