17 638 wyświetleń
(1:14)
29 maja 2009
Wideo z Mafia II od 2K Czech / Illusion Softworks | Opublikowano 2009-05-29 10:50 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 1:14. (11450)
GRYOnline
Gracze
Steam
Zwiastun House Flipper – symulatora, w którym wcielamy się w inwestora-budowlańca, kupującego podejrzanie tanie domy i odnawiającego je tak, by można je było z zyskiem sprzedać.
trailer
8 marca 2017
trailer
2 kwietnia 2026
trailer
31 marca 2026
trailer
1 kwietnia 2026
trailer
12 kwietnia 2022
trailer
3 kwietnia 2026
trailer
6 maja 2025
trailer
2 marca 2026
trailer
8 kwietnia 2026
trailer
3 kwietnia 2026
Żałosne, co to pokolenie crysisa wyprawia. Słaby trailer. Bo po angielsku umiesz powiedzieć co najwyżej bitch, to po pierwsze, po drugie jakbyś umiał, to i tak byś nie docenił głębi, po trzecie co ma do rzeczy, to, że wyjdzie w 2010? Uważasz, że wszystkie produkcje zapowiedziane na rok 2010 są słabe?
Damian1539 ---> W tym zwiastunie są wymieszane sceny z przerywników filmowych i sceny z właściwej rozgrywki, tylko te ostatnie "złapano" z innych ujęć kamery, np. rzut koktajlem Mołotowa albo walka na klatce schodowej. To co tu pokazano, wszystko można zobaczyć w grze podczas jednej z misji.
@rog1234:
Ten gameplay co oglądałeś to nie wiem czy wiesz, ale był z wersji alfa, gdy jeszcze nie został zaimplementowany silnik fizyczny.
klimatyczny filmik! ;)
Trailer w wersji PL.
http://www.youtube.com/watch?v=A7KFQTgRaY8
To będzie miodna gra, szkoda, że data uległa zmianie, ale jeżeli dzięki temu nie powtórzy się sytuacja jak z GTA IV, to myślę, że warto.
to albo bedzie najwiekszy hit roku lub ostatnich lat albo najwieksze rozczarowanie. ale raczej te 1 :)
Przesunięto? Szkoda... Bardzo czekałem na ten tytuł .
Nie no klimat wymiata...tylko ta premiera w 2010 roku. No ale akurat 18-stke będę miał więc kupie legalnie...xD
Jedna z gier na które czekam najbardziej. Hit murowany a powyższy trailer jest tego dowodem.
Wygląda ładnie. Ale przecież wiadomo że filmik to jedno a gra to drugie. Lecz ja się nie boję o grafikę. Najważniejsze żeby fabuła była tak zrobiona jak w jedynce i sukces gwarantowany.
@sszaki
Wiadomo że to nie to samo co GTA , bo to Mafia ale podobne gry sie porównuje i GTA samo nasuwa sie na jezyk bo - otwarty świat (tu i tu), poboczne misje, wolnosc wybory misji itd.
Poprostu mistrzostwo naprawde rewelacja. Ta gra ma niesamowity klimat i to sie czuje!
Tą grę robią już X czasu... Jakby to spiepszyli to bym sie wku..ił, jeszcze z uwagi na to, że pierwsza część to było istne dzieło sztuki :) majstersztyk
Gta to przy Mafii pikuś..
Ta gra będzie murowanym hitem ;)
Jezus Maria. Nie mogę się doczekać... Klimat aż wylewa się z ekranu.
Pierwsza część spowodowała, że zupełnie zapomniałem o GTA :P Bo jak tego nie zrobić, kiedy po ukończeniu gry odblokowywaliśmy podobny do GTA tryb gry ;)
Ale uwielbiam tą grę za fabułę i nieco bardziej skomplikowane rysy psychologiczne postaci, a w 2 ich z pewnością nie zabraknie. Czekamy, oj czekamy :)
alez to bedzie klimatyczna gierka...