Zwiedzanie Amsterdamu - porady.

Forum Rozmawiamy
Odpowiedz
02.06.2016 23:05
hubercik015
1
odpowiedz
hubercik015
106
Puste pole

Zwiedzanie Amsterdamu - porady.

Cześć. We wtorek wylatuje do znajomych do Brukseli. Chcemy na jeden dzień wyskoczyć do amsterdamu. Interesuje mnie na pewno Body worlds oraz muzeum madame tussaud. No i na pewno jeszcze inne atrakcje. Słyszałem o różnych kartach zniżkowych. Czy istnieje jakaś karta dzěęki której będę mógł zobaczyć oba te miejsca i coś jeszcze dodatkowo? No i oczywiście - jakie miejsca polecacie odwiedzić w amsterdamie? Oprócz tych z trawką ??.

02.06.2016 23:28
legrooch
2
odpowiedz
legrooch
243
MPO Squad Member

W czerwonych latarniach raczej zniżki pierwszy raz nie dostaniesz.

03.06.2016 00:37
3
1
odpowiedz
Malaga
155
ma laga

muzeum figur woskowych możesz sobie darować... kolejki jak za komuny, a jeśli masz tylko jeden dzień na Amsteram to raczej nie chcesz pół dnia stać w kolejce

03.06.2016 07:22
Tzymische
4
odpowiedz
Tzymische
69
Generał

Daruj sobie muzeum figur woskowych (byles w jednym byles we wszystkich - nie byles w zadnym - nic nie tracisz) - i dom ann frank - w obu kolejki na pol dnia.

Moim zdaniem - najlepsze co mozesz zrobic - to za glupie 25e kupic bilet na czerwona hop-on-hop-off lodz na 24h (https://www.tours-tickets.com/en/hop-on-hop-off/hop-on-hop-off-boat-tour-24-h)
plyna przez caly dzien po kanalach po 'obwodnicy' Amsterdamu. Dostaniesz sie w kazde interesujace miejsce - omijajac korki i przede wszystkim bedziesz poza zasigiem idiotow na rowerach ktorych tam jest wiecej niz normalnych ludzi.

Forum Forum Rozmawiamy
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl