Uwe Boll nakręcił nowy film o (autocenzura)
miało być w domu ale mogłoby spaść za szybko więc idzie do polityki...
No więc Uwe nakręcił klasyczny John Wick'esque z Armie Hammerem w roli głównej.
Armie Hammer za bardzo się nie chwali udziałem, nawet na IMDb jest na szarym końcu (a gra główną rolę)
No więc film został zabroniony w germanii i chyba również w UK
jednak elon (musk) wziął był udostępnił całość na x'ie za darmoszke.
https://x.com/elonmusk/status/2070157480915538098
Aaa, byłbym zapomniał, film jest o gościu który się wkurzył na imigrantów