Sytuacja na studiach (co myslicie).
Witam! Mam zaliczony na studiach jeden semestr (polrocze), a pozniej zrezygnowalem i "skreslilem sie" z listy studentow. Czy po roku od tego mozna reaktywowac te studia juz na drugie polrocze? Czy to mozliwe jest takie wznowienie od drugiego semestru?
Z doswiadczenia wiem ze wszystko jest mozliwe na studiach i 100x bardziej skomplikowane byly przypadki byly niz twoje.
Teraz uczelnie walcza o kazdego studenta wiec pewnie cie chetnie przyjma, a skoro masz zaliczone przedmioty i jezeli sie nic drastycznego nie zmienilo to powino byc spoko.
Ale najlepiej isc sie zapytac bo kazda uczelnia ma inne prawo.
Zamiast zapytać się kolegi z grupy, kolegi z roku, kogoś z kierunku, kogoś z wydziału, wykładowcy czy w dziekanacie, to pytasz się nieznajomych na forum o grach.
Może lepiej nie wznawiaj tych studiów.
Mój kolega ze studiów miał podobnie.
Zaliczył jeden semestr na studiach, odszedł ze studiów, potem jednak wrócił.
Na pierwszym semestrze miał zwyczajnie oceny przepisane i nie chodził na zajęcia, ale teoretycznie był studentem xD potem od drugiego semestru już normalnie chodził na zajęcia.