Steam Summer Sale - czekacie?

Forum Rozmawiamy
Odpowiedz
24.06.2026 09:57
kluha666
1
odpowiedz
kluha666
190
Catch the Rainbow

Steam Summer Sale - czekacie?

Jutro (25.06.2026) o 19:00 startuje kolejna wielka wyprzedaż na Steam. Czeka ktoś z was? Na jakie gry polujecie? Ja osobiście nie spodziewam się jakichś wysokich obniżek gier na które poluje. Jedynie może coś fajnego wpadnie z tych "discounted deals".

post wyedytowany przez kluha666 2026-06-24 10:01:03
24.06.2026 10:09
elathir
1.1
odpowiedz
elathir
124
Czymże jest nuda?

kluha666 u mnie potencjalnie dodatki do gier, które już mam o ile wpadną na minimum 50% przecenę (do Stellaris dwóch mi brakuje, które bym chciał i jeszcze dwa inne).

Z tych co nie mam, mam zastanawiam się czy KCD2 nie kupić, choć ledwo mi pójdzie, ale tez musi być duża przecena i Mannor Lords w końcu spróbować. Ale, że nie mam teraz czasu w nie grać to bym kupił na zapas muszą być przeceny po 50%.

--edit-- właśnie dostałem powiadomienie, ze te do Stallaris wpadły z okazji rocznicy gry jeszcze przed sale

Więc teraz to już w ogóle ciśnienie mam małe.

post wyedytowany przez elathir 2026-06-24 10:11:34
24.06.2026 10:12
2
odpowiedz
szatan
69
Generał

ja mam caly rok steam summer sale. dodaje do listy zyczen dany tytul i czekam na powiadomienie o przecenie. najpierw jest mala, pozniej wieksza, a pozniej kupuje z upustem 70-80%. w zeszlym tygodniu kupilem w koncu cyberpunka za niecale szesc dych.

24.06.2026 10:14
Morena
😊
3
odpowiedz
Morena
0
Legionista

Pewnie, zawsze coś ciekawego się znajdzie, lista życzeń zaktualizowana:)

24.06.2026 10:46
Drenz
4
odpowiedz
Drenz
49
Senator

Najpewniej zakupię te najbardziej przecenione tytuły, aby potem grać w nie do zimowej "wyprzedaży". Zawsze coś dostanie historyczną obniżkę, czy -90%. Liczę głównie na Uktena 64, Hypogea, Lorn's Lure, może Verho lub Drovę. Pewnie dorzucę jeszcze świeże Deer & Boy. Zobaczymy.

24.06.2026 10:49
5
odpowiedz
katai-iwa
68
Legend

Już jutro :P? Na pewno dodatki do gier Paradoxu, gier raczej nie planuję kupić, za dużą kupkę wstydu mam obecnie.

24.06.2026 11:21
adam11$13
6
odpowiedz
adam11$13
142
EDGElord

Nie. Gier mam obecnie i tak za dużo, a do tego dochodzą na przestrzeni miesięcy wszelakie bundle, humble choice'y, promocje z listy życzeń itp. Czasy kiedy z wypiekami czekało się na steamowe wyprzedaże już dawno umarły bo zazwyczaj ceny i listy przecenionych pozycji są dokładnie takie same, a samych promocji w różnych sklepach jest obecnie bez liku.

Najlepsze ceny bezpośrednio na Steamie zazwyczaj można trafić między wyprzedażami co jakiś czas zerkając na gg.deals albo łowców gier.

post wyedytowany przez adam11$13 2026-06-24 11:24:07
24.06.2026 11:25
Wrzesień
7
odpowiedz
Wrzesień
81
Idiot Doom Spiral

W sumie nie.

Forum Forum Rozmawiamy
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl