Problem z vsync

Forum Technologiczne
Odpowiedz
01.11.2015 14:23
1
odpowiedz
zanonimizowany1024722
2
Junior

Problem z vsync

Witam! Chciałbym sie poradzić użytkowników forum. A mianowicie mam problem z vsync. Gdy jest on włączony to w większości gier działa dobrze ale, no właśnie ale tylko przez moment i tak w kółko. Gra działa ok jednak co jakiś czas gdy np. popatrzę w grze na jakieś mocniejsze źródło światła czy coś w tym stylu (np. dużo roślinności jak np. w AC Black Blag) gra zwalnia do ok. 30-28 klatek z 60. Jest to problem vsync'a ponieważ po jego wyłączeniu gra działa normalnie i niezbyt komfortowo gra się z paskami latającymi po ekranie. Nie wiem czego to może być wina. Wykluczam kartę graficzną gdyż po jej zmianie (poprzednia uległa awarii - GTX 560) dzieje się to samo (obecna karta GTX 960). Procesor AMD Phenom II 3,2 GHz 6 rdzeniowy, 8 GB RAM, Win 7. Z góry dziękuję za pomoc. Dołączam filmiki z problemem!
/watch?v=Z9hXSCCjrxc - NoVsync
/watch?v=dmiMxAaWWoM - Vsync

Forum Forum Technologiczne
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl