
Nagły problem z GOG GALAXY
Mialem zainstalowany ten programik, nagle chce pograc w wiedzmina 3. odpalam go wiec i co ? Crashuje ze program przestał dzialac. Odinstalowalem go, pobralem najnowsza wersje z ich strony i pod koniec istalacji wywala mi blad widoczny na zdjeciu

Poznije gdy chce odaplic go to mam takie cos
CZy ktos sie z tym spotkal i wie czemu tak nagle mi wywala bledy ?