Mam RTX 5080 czy Warto by mi było kupić RTX 5090
Zastanawiam się na kupnem RTX 5090 bo ma 32 gb Vram a moja karta 5080 ma tylko 16 gb Vram a to możę być za mało żebym mógł grać na maksymalnych ustawieniach z Patch Ray Tarcing a gram w rozdzielczości 1440 z drugiej strony nie mogę się zdecydować na 5090 bo jednak ta karta dużo kosztuję a z drugiej strony jak bym tą kartę graficzną kupił to bym był zabezpieczony na przyszłość.