Siema , potrzebuje jakiegoś laptopa do gier typu ETS2 , GTA 5 , Farming Simulator 2019 na wysokich ustawieniach graficznych. Budżet 3,5 k. Nie wiem gdzie kupić czy iść do typowej sieciówki typu media markt czy może jednak gdzieś indziej.
Sieciówki sprzedają szrot po zawyżonych cenach. Jedynym wyjątkiem jest tylko RTVeuroAGD, bo tam potrafi wpaść coś rozsądnego. Ale też nie wszystko.
Ogólnie najlepszym sklepem jest chyba obecnie x-kom. Niestety w podanym przez ciebie budżecie nie kupisz nic lepszego niż lapka z GTX 1050 na pokładzie. Ale do GTA 5 czy ETS powinno dać radę.
https://www.x-kom.pl/p/492718-notebook-laptop-156-asus-tuf-gaming-fx505-r5-3550h-8gb-512-win10x.html#Specyfikacja nie jest może demonem prędkości, ale powinien dać chyba radę i cena jest dość rozsądna.
Niestety ale ceny laptopów naprawdę gamingowych zaczynają się powyżej 5k, a najlepiej liczyć około 6k jak chce się coś rozsądnego. Nie wierz sprzedawcą wciskającym ci bullshit, że za 3k dostaniesz lapka typowo gamingowego, na którym pograsz w gry najnowsze na full detalach. To jest bzdura.
No niestety te 3,5 - 3,7 k to jest absolutny max co mogę dać. Co myślisz o tym ?
[link]
Komputronik to raczej tez dobry sklep.
https://www.x-kom.pl/p/481101-notebook-laptop-156-asus-tuf-gaming-fx505dy-r5-3550h-16gb-2561tb-win10x.html
Ten wydaje się dobry za tą cenę.
Polecam lapka od Dream Machines: G1050Ti-15PL31. Karta nie jest może najnowsza ale reszta podzespołów pozwala na granie w 60 klatkach na wysokich ustawieniach.