DLC z Wrzodem w rolach głównych- mamy biegać i zawracać d**ę ludziom(orkom w 3 jak będzie) 🙃
Już myślałem, że Wrzoda będzie można spotkać w Czerwonej Latarnii skoro miałby przeżyć. Jako pracowanika ofkoz ;)
Stracona szansa na bekową i ostrą akcję dla Bezia.
Chyba, że wpleść temat zanim zostanie Poszukiwaczem po ostatecznym odrzuceniu na rzecz Nadii. Zemsta i walka z takim uber bossem Poszukiwaczy - Pan Wrzód na Rzyci :D
Nie zabiłem, ale obiłem zardzewiałym mieczem, po czym okradłem go koło jaskini, gdzie leży Nek. Zrobiłem to, bo już miałem dosyć jego pieprzenia i tych ciągłych przerywników.😁
Ależ on był irytujący, uciekł mi w lesie i zdechł gdzieś po drodze. Już więcej go nie spotkałem (pomijam mały spojler).
Nie, nie, on musiał szybko zginąć nawet jeśli by miał przedłużać fabułę o pół dnia i wnosić 10 nowych questów.
Nie miałem szansy się o tym przekonać, ponieważ pobiegł za mną w las i go pierwszy lepszy ścierwojad zatłukł. Trudno.