Komentarze do wiadomości: Za kilka dni premiera, a tu takie wiadomości: przez błędy deweloperów niektórzy gracze już grają w Forzę Horizon 6 i nowe LEGO Batman

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
11.05.2026 12:24
Racja
1
odpowiedz
Racja
14
Generał

To nie jest tak że ten co mial kupić to i tak kupi. Jak ci wpadnie w łapska darmowa gierka to po co za nią płacić. Jeszcze gra z elementami multi może się obronić, ale straty będą. Singla może rozłożyć na łopatki. 

Dlatego nie dziwię się że Rockstar wypuszcza wersję pc kolejnego GTA z opoznieniem.

11.05.2026 18:53
1.1
4
odpowiedz
lemme5
50
Pretorianin

Racja @Racja a wiesz ze praktycznie wszystkie gry mozna ograc za darmo nawet te z denuvo, a jakims cudem ludzie wciaz je kupuja.
piractwo zwieksza sprzedaz gier, bo czesto ludzie ktorzy zagraja w "demo" kupuja sobie oryginal bo chca np grac online.
jest troche badan na ten temat (latwo znalezc), ale sa niewygodne nawet dla ludzi ktorzy je zlecaja. jak np to zlecone przez unie europejska.

https://www.komputerswiat.pl/inne/unia-europejska-ukryla-badania-z-ktorych-wynika-ze-piractwo-nie-szkodzi-sprzedazy/ev541td

jakby piractwo dzialalo tak jak mowisz to gier takich jak wiedzmin 3, cyberpunk i wielu innych dospetnych na premiere bez DRM nikt by nie kupil. na twoje nieszczescie jest jednak zupelnie inaczej. tworcy traca pieniadze to fakt, ale przez oplacanie licencji zabezpieczen ktore i tak utrudniaja zycie tylko tym ktorzy za gry placa. choc i tak odkuja sie podnoszac cene gry dla tych chcacych nabyc ja legalnie xP

11.05.2026 19:03
1.2
1
odpowiedz
Shars
110
Konsul

Racja totalna bzdura. Jest pełno gier które całkowicie przeczą twojej teorii.

11.05.2026 13:27
👎
2
odpowiedz
1 odpowiedź
serious
20
Pretorianin

I właśnie dlatego twórcy nie powinni robić gier na PC-ty, to platforma pełna takich złodziei i kombinatorów. Łamanie konsol jest dużo trudniejsze i tutaj piractwo jest znikome w porównaniu z tym co się dzieje na PC. Wydaj grę tylko na konsoli, a na pewno zarobisz, przykładem Sony, czy Nintendo. Nic dziwnego, że Sony wycofuje się z PC, strata pieniędzy na port, skoro złodzieje ukradną zamiast zapłacić.

post wyedytowany przez serious 2026-05-11 13:27:19
11.05.2026 17:25
2.1
1
odpowiedz
Darek1785
9
Generał

Dzisiaj dużo gier i tak sprzedaje się lepiej na PC-tach niż na konsolach np. Capcom ma największą sprzedaż na komputerach.

Zresztą na konsolach producent na jednym sprzedanym pudle może dużo stracić gdyż takie jedno pudło może być sprzedane pomiędzy graczami po kilka razy jak nie kilkanaście i producent nic z tego nie ma.

11.05.2026 13:33
TRX
3
odpowiedz
TRX
221
Generał

MS będzie miał argument, żeby znowu wypierniczyć setki pracowników :P

11.05.2026 17:16
Szlugi12
4
odpowiedz
Szlugi12
133
BABYMETAL

Forza Horizon 6 kupię na pewno, ale nie w tej wersji za 500 zł wole poczekać jak człowiek do oficjalnej premiery.

11.05.2026 17:41
😜
5
7
odpowiedz
Kriszo
174
Generał

Nie mówmy nawet o frustracji osób, które zapłaciły więcej za wydanie Premium, tylko po to, by piraci zagrali w FH6 prawie tydzień wcześniej.

Bardzo dobrze, bo trzeba mieć nierówno, żeby płacić znacznie więcej po to tylko, aby zagrać kilka dni wcześniej. Dobre dla Jutuberów, którzy muszą się ścigać, kto wcześniej zamieści "kontencik", ale dla zwykłego człowieka bez sensu. Ja poczekam na recenzje, bo mam wątpliwości co do tej gry. Jeśli model jazdy rzeczywiście został uproszczony, to słabo.

post wyedytowany przez Kriszo 2026-05-11 20:58:08
11.05.2026 18:51
Marky
6
odpowiedz
Marky
36
Generał

Via Tenor

Pewnie stażystów pozatrudniali do pomocy na finiszu i tak się stało.

11.05.2026 21:23
Rumcykcyk
7
4
odpowiedz
1 odpowiedź
Rumcykcyk
137
Ojciec Zarazy

Haha ban na sprzęt, a może jeszcze ban na życie.

12.05.2026 07:07
7.1
1
odpowiedz
FSB znowu nadaje
48
Generał

 Nie ma żadnych banów bo by Microsoft zbankrutował od pozwów w samych tylko USA.

post wyedytowany przez FSB znowu nadaje 2026-05-12 07:07:52
12.05.2026 01:37
8
odpowiedz
Szto91
22
Centurion

Ale jak zbanuja im kompy? XD

post wyedytowany przez Szto91 2026-05-12 01:39:22
12.05.2026 09:39
9
odpowiedz
k4myk_71
1
Legionista

microsoft przypadkiem wypuścił grę tydzień wcześniej, na pewno xd

12.05.2026 14:06
10
1
odpowiedz
asasin24
49
Konsul

Ban na całą serię, a nawet na sprzęt XDD.
Dobrze, że nie na adres zamieszkania i PESEL. Widać panikę, bo bredzą już od rzeczy byle tylko ugasić pożar.

12.05.2026 21:43
11
1
odpowiedz
b0dash
1
Junior

Tym banem na sprzęt trochę mnie zachęcili żeby spróbować.

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl