no dobra to wracam do pierwotnego planu. Jak widać nie powinno się ufać ludziom w internecie xD
7.4 na IMDB (niemal 30 tys. głosów) to wcale nie jest dno, tylko całkiem przyzwoita średnia. Ludziom się jak widać podoba.
Widzę, że w ten sezon wpakują DMC 2 i DMC 3 a wielki Adi wszystko przekręci i zrobi po swojemu tak jak w S1.
Po trailerze widać, Vergil MOŻE zostać zmieniony, a dokładnie jego przeszłość...
Jeżeli ktoś chce oglądać S1 to lepiej darujcie sobie. S1 to była katastrofa, fatalny Dante, Lady ubrana po samą szyję, we wszystkim lepsza od Dante'go, wrzucony na siłę wątek imigrantów oraz wisienka na torcie, muzyka z Green Day i USA szturmujące i bombardujące świat Demonów.