W wersji 17 ma być funkcja trybu desktopu. Ciekawe właśnie czy tylko niektóre modele telefonów będą kompatybilne z tą funkcją? Bo raczej Google nie wymusi tej funkcji na producentach, bo z tego co wiem to telefon musi mieć odpowiedni hardware do przesyłania sygnału wideo prze usb-c 🖥️❓