Komentarze Top Blizzard

Forum Top-listy
Dodaj komentarz
10.05.2026 20:51
ashtop
1
1
odpowiedz
ashtop
5
Centurion

W sumie ok ;)

10.05.2026 21:08
2
odpowiedz
5 odpowiedzi
Darek1785
9
Generał

Weź się nie ośmieszaj robiąc takie listy w tym wypadku bez Warcrafta.

10.05.2026 21:27
lewel
2.1
3
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Ale zdajesz sobie sprawę że to jego toplista i mógł w sumie w StarCrafta najzwyczajniej nie grać?

10.05.2026 21:31
Iselor
2.2
odpowiedz
Iselor
49
Senator

I bez pierwszego Diablo xd

11.05.2026 11:04
2.3
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
2
Pretorianin

Darciu, ty się ośmieszasz właśnie.

11.05.2026 15:43
LewPL
2.4
1
odpowiedz
LewPL
3
Legionista

Darek1785 Wyobraź sobie, że nie wszystkie gry są dla każdego. Nie grałem w Warcrafta, bo nie moje klimaty. To jest moja lista gier Blizzarda w które grałem, a nie ogólna. Nigdzie nie napisałem, że to obiektywna lista wszystkich gier Blizzarda. Dla zabawy sobie tę listę zrobiłem.

post wyedytowany przez LewPL 2026-05-11 16:46:11
11.05.2026 16:50
LewPL
2.5
1
odpowiedz
LewPL
3
Legionista

Iselor Moja przygoda rozpoczęła się od Diablo II. Jedynka mnie ominęła, ale nie wykluczam, że nadrobię, bo słyszałem wiele dobrego na temat tego tytułu. Mam jednak sporą listę zaległości do ogrania więc ciężko znaleźć na wszystko czas.

11.05.2026 09:29
3
odpowiedz
9 odpowiedzi
katai-iwa
68
Legend

A co autorowi nie podpadło w LotV, że jest niżej niż pozostałe składowe Starcrafta 2?

11.05.2026 10:47
Silvaren
3.1
odpowiedz
Silvaren
11
Konsul

I co jest nie tak z remasterem SC?

11.05.2026 15:46
LewPL
3.2
1
odpowiedz
LewPL
3
Legionista

katai-iwa Fabularnie mnie kampania w LotV trochę zmęczyła, ale dalej ją lubię, przecież nie jest nisko, dla mnie B to dalej dobrze. Taką skalę przyjąłem i tyle.

post wyedytowany przez LewPL 2026-05-11 16:12:05
11.05.2026 15:53
LewPL
3.3
1
odpowiedz
LewPL
3
Legionista

Silvaren Remaster SC jest w porządku, ale zmienia w zasadzie głównie grafikę. W porównaniu z fanowskim StarCraft Mass Recall ten oryginalny remaster wprowadza według mnie zbyt mało by ocenił go wyżej, ale oczywiście dalej jest to porządny remaster, nie neguję tego.

11.05.2026 16:23
3.4
odpowiedz
boy3
149
Legend

LewPL

Remaster SC jest w porządku, ale zmienia w zasadzie głównie grafikę
Blizzard specjalnie nie zmienial gameplayu aby fani starcrafta bw byli zadowoleni

post wyedytowany przez boy3 2026-05-11 16:23:51
11.05.2026 16:40
LewPL
3.5
1
odpowiedz
LewPL
3
Legionista

boy3 Jasne, jak najbardziej to rozumiem i jak pisałem oceniam ten remaster jako dobry. Po prostu po ograniu StarCraft Mass Recall ten oryginalny remaster niczym mnie nie zachwycił ani nie zaskoczył. Takie Diablo II Resurrected zrobiło na mnie dużo większe wrażenie.

11.05.2026 17:09
Silvaren
3.6
odpowiedz
Silvaren
11
Konsul

Bo skoro oryginalny Starcraft jest w S, to wygląda to tak, jakby remaster był od niego dużo gorszy. A to w sumie poprawiona grafika i dodatkowa narracja między misjami oraz nowe wersje językowe - w tym pełna polska, której nie było w 1998 r.

11.05.2026 17:32
LewPL
3.7
1
odpowiedz
LewPL
3
Legionista

Silvaren Zacznijmy od tego, że nie jestem redaktorem tego portalu więc nie wszystko musi być logiczne i naprawdę nie wiem kto miałby się sugerować czyjąś listą w necie. Mnie remaster niczym zachwycił ani zaskoczył, być może dlatego, że wcześniej ograłem świetny StarCraft Mass Recall i w tym porównaniu gorzej wypadł remaster. Mniej mnie remaster wciągnął, bo miał po prostu mniej zmian. Pamiętaj, że to tylko moja opinia. Niemniej uważam, że remaster jest dobry, ale mnie personalnie niczym nie zaskoczył, a na to liczyłem. Co do to polskiej wersji to nie byłem wstanie tak grać, za bardzo jestem przyzwyczajony do głosów z oryginalnego StarCrafta, ale oczywiście fajnie, że dodali, zawsze to jakiś wybór.

11.05.2026 17:34
3.8
odpowiedz
katai-iwa
68
Legend

LewPL

Dla mnie kampania w LotV była bardzo szybko prowadzona, na gwałt byle szybko skończyć, ale dalej świetna strategia dającą kupę godzin frajdy, historia też dobrze napisana, mimo że pędzi na złamanie karku.

11.05.2026 17:42
LewPL
3.9
1
odpowiedz
LewPL
3
Legionista

katai-iwa Być może masz rację, mogłem dać LotV wyżej, bo świetnie mi się grało we wszystkie części SCII. Historia dalej trzymała poziom choć WoL czy HotS mnie bardziej zachwyciły. Strategia to dalej wybitna, ale może po prostu kampania protoss'ów mniej przypadła mi do gustu, lepiej mi się grało terranami i zergami, ale to już co kto lubi, wiadomo.

11.05.2026 11:56
elathir
4
odpowiedz
1 odpowiedź
elathir
124
Czymże jest nuda?

W sumie niefortunna nazwa dla galerii, bo tam połowy gier Blizzarda nawet nie ma. W zasadzie jest tylko Starcraft i Diablo + ta ich karcianka.

Gdzie Overwatch? Gdzie Warcarfty z WoWem, gdzie The Lost Vikings i inne starsze gry?

11.05.2026 16:08
LewPL
4.1
1
odpowiedz
LewPL
3
Legionista

elathir Tak jak odpowiedziałem innym użytkownikom to jest moja lista ulubionych gier Blizzarda w które grałem, a nie ogólna. W te gry które wymieniłeś nie grałem. W Warcrafty nie grałem, bo nie moje klimaty. Za grami sieciowymi nie za bardzo przepadam więc dlatego pominąłem Overwatch'a. Tak trudno zrozumieć, że nie wszystkie gry są dla każdego? Nigdzie nie napisałem, że to obiektywna lista wszystkich gier Blizzarda. Dla zabawy zrobiłem sobie listę ulubionych gier. Nawet nie zakładałem, że ktoś to odczyta.

post wyedytowany przez LewPL 2026-05-11 16:10:37
11.05.2026 15:49
Kwisatz_Haderach
😈
5
odpowiedz
1 odpowiedź
Kwisatz_Haderach
26
GIT GUD or die trying

Gdzie Death and Return of Superman? Gdzie Rock n Roll Racing?

post wyedytowany przez Kwisatz_Haderach 2026-05-11 15:52:10
11.05.2026 15:58
LewPL
5.1
1
odpowiedz
LewPL
3
Legionista

Kwisatz_Haderach Tak jak odpowiedziałem innym to jest moja lista ulubionych gier Blizzarda w które grałem, a nie ogólna. W te gry które wymieniłeś nie grałem. Tak ciężko to zrozumieć?

post wyedytowany przez LewPL 2026-05-11 16:10:02
11.05.2026 16:14
6
3
odpowiedz
1 odpowiedź
LordGniewko
1
Junior

Chopy zluzujcie trochę gumę, bo to nie jest lista GOLa, tylko normalnego człowieka. Ma swoje określone preferencje i nie wbił platyny we wszystkie możliwe tytułu ;)

11.05.2026 16:57
LewPL
😜
6.1
1
odpowiedz
LewPL
3
Legionista

LordGniewko No dokładnie. Nie wiem dlaczego niektórych boli czyjaś lista ulubionych gier. Nigdzie nie jest napisane, że to obiektywna lista wszystkich gier Blizzarda. Zrobiłem listę dla zabawy nawet nie spodziewając jakiegokolwiek odzewu

11.05.2026 17:09
Silvaren
7
odpowiedz
1 odpowiedź
Silvaren
11
Konsul

Mi brakuje Lost Vikings.

11.05.2026 17:15
LewPL
7.1
1
odpowiedz
LewPL
3
Legionista

Silvaren Ominęło mnie tak jak i pierwsze Diablo. Być może kiedyś nadrobię. Ale naprawdę proszę zrozumieć, że to tylko lista gier, które ograłem robiona dla zabawy, a nie obiektywna lista wszystkich gier Blizzarda. Wyluzujcie.

11.05.2026 17:36
Drenz
8
odpowiedz
3 odpowiedzi
Drenz
49
Senator

Jest miejsce na opis. Albo zmień nazwę top listy albo dodaj opis, w którym uściślisz dlaczego taki wybór. I nie będzie wtedy nieporozumień...

11.05.2026 17:54
LewPL
8.1
odpowiedz
LewPL
3
Legionista

Drenz Mogłem tak zrobić, ale możesz mi wierzyć bądź nie, ale nawet nie zakładałem, że ktokolwiek to odczyta, a co dopiero, że to wywoła takie poruszenie. Robiłem już wiele takich list i odzew był zerowy więc teraz mnie to zaskoczyło. Następnym razem dodam opis. Nie spodziewałem się po prostu, że kogoś może interesować lista jakiegoś obcego kolesia w necie. Myślałem, że to logiczne, że to moja prywatna lista gier, które ograłem i mogę umieścić co mi się podoba, jak widać po reakcjach nie mogę.

11.05.2026 17:59
Drenz
8.2
odpowiedz
Drenz
49
Senator

Możesz edytować listę i dodać opis w każdym momencie.
W sumie takie listy nie są prywatne, skoro się je publikuje i jest możliwość ich skomentowania, z czego oczywiście korzystamy :)

11.05.2026 18:22
LewPL
8.3
odpowiedz
LewPL
3
Legionista

Drenz Teraz już sobie daruję opis, bo i tak mleko się rozlało. ;) W sumie przynajmniej wygenerowałem trochę ruchu na forum. ;)
Co do drugiego Twojego zdania to ja to wiem. Wiem, że wybrałem opcję ,,lista publiczna" i nie chodzi o to, że ktoś ją zobaczył, nie przeszkadza mi to. Chodzi o to, że robiłem już wiele takich list, a komentarzy było zero, odzew był żaden, a teraz nagle wielkie poruszenie, bo obcy koleś wstawił swoją listę. Nie bronię nikomu komentować, jedynie śmieszy mnie ciśnienie jakie u niektórych wywołuje czyjaś lista, bo nie ma ich ulubionych tytułów.

11.05.2026 18:00
glodnylis
9
2
odpowiedz
glodnylis
3
Chorąży

Kwisatz_Haderach patrz i ucz się jak profesjonalnie wywołuje się poruszenie na forum toplistą ;)

Forum Forum Top-listy
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl