Oj dlatego mam problem z poleceniem gry. Co z tego że mi się dobrze grało jak kolejny update może zepsuć albo stabilność gry, albo pogorszyć ogólny feeling z grania. A nowości to więcej tego samego. Kolejny grind na bronie które może raz użyjesz.
Prawda, ostatnio ta społeczność jest przywalona jak gwóźdź do deski. Sami nie wiedzą czego chcą jak małe, płaczące dzieci. Strzałogłowi powinni przede wszystkim naprawić stan gry, bugi które przeszkadzają w rozgrywce. Jeśli chodzi o warbondy to powinni zrobić coś jak pierwsza przepustka (ta darmowa), czyli więcej stron, więcej rzeczy, bo teraźniejsze jesteś w stanie zrobić w jeden dzień po wydaniu. Oczywiście jeśli chodzi o jakieś nowości to po prostu wprowadzać jak będą gotowe lub połączyć z eventami. Najśmieszniejsze jest to, ze ludzie płaczą o słabe bronie, a sami graja caly czas tym samym zamiast testować i się bawić grą. Ale no wiadomo, lepiej dać buffa wszystkiemu, by zabijało na strzała.