Dobrze, że porzuciłem tę grę, bo to co się z nią wyprawia to jest tragedia i nawet mi nie szkoda, że nie zrobiłem kolejnej ekspedycji. Taką zagrywką nawet nie zamierzam wracać w październiku na nową zawartość. Mało gram gier-usług, ale zdecydowanie gra z najgorszym rozwojem.