Komentarze do wiadomości: Silent Hill: Townfall ma nieodległą datę premiery. Ujawnia ją nowy, mroczny trailer psychologicznego survival horroru

Forum Gry Przygodowe
Dodaj komentarz
03.06.2026 00:20
1
odpowiedz
Kiepski gracz
37
Centurion

Czekam,oby był lepszy niz F

03.06.2026 00:50
2
odpowiedz
Akuzativ1994
31
Konsul

F było fajne na początku, potem ten spam ciągle tych samych przeciwników męczył, oby tu było lepiej. Więcej klimatu, mniej tej wybrakowanej walki jak w F.

03.06.2026 01:57
kuzyn123
3
odpowiedz
kuzyn123
148
Konsul

Zdecydowanie za mało wersji do kupienia. Gdzie jakieś Premium Edition, Total Edition...

03.06.2026 07:04
Czuowiek
4
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Czuowiek
65
Pretorianin

Po drewnianym Silent Hill F nie spodziewam się niczego dobrego od Konami

03.06.2026 07:12
baltazar1908
4.1
1
odpowiedz
baltazar1908
47
Generał

Czuowiek Fakt, dużo lepszy był remake pd Bloober Team.

03.06.2026 07:32
Last_Redemption
5
odpowiedz
Last_Redemption
65
Senator

F byl fajny, problemem byla slaba walka

Wgl rok temu sporo niezlych goer mialo skopana walke, KCD, Mafia czy wlasnie F

03.06.2026 08:00
Wronski
6
2
odpowiedz
Wronski
39
Senator

Taaaa... raczej to bedzie sredniak.
Bo juz przestalem widziec Silent Hilla w tej serii...

03.06.2026 08:46
id404
7
2
odpowiedz
1 odpowiedź
id404
5
Chorąży

Silent hill F nie powinno miec prawa nazywac sie silent hillem. Od poczarku do konca gra nie ma nic wspolnego z seria. Przypiety tytul do jakiegos sredniaka z drewniana walka. Przy Townfall widze woke weszlo mocno i gra pewnie jak F bedzie drewnem z dopietym znaczkiem silent hill. Kazdy fan wie ze seria jest martwa od czesci 3 lub 4. Zamiast czekac na to gunwo lepiej ograc oryginalna trylogie. I tak wiem ze dzieci odbija sie od sterowania ale klimat jedynki chyba jest najlepszy. Tak samo wciaga dzis jak 25 lat temu.

03.06.2026 09:19
Persecuted
7.1
2
odpowiedz
Persecuted
166
Adeptus Mechanicus

Przy Townfall widze woke weszlo mocno

Bo protagonista jest czarny?

03.06.2026 09:05
Deadlyblonde
8
odpowiedz
Deadlyblonde
0
Junior

Ma to niewiele wspólnego z klasycznym Silent Hill. Akcja toczy się w zupełnie innej miejscowości, więc równie dobrze mogliby zrobić z tego osobną serię – wtedy oczekiwania byłyby zupełnie inne.

04.06.2026 00:17
WolfDale
9
odpowiedz
WolfDale
97
~sv_cheats 1

Według mnie wygląda dość ciekawie i intrygująco, ale ocenić będzie dopiero można jak gra będzie miała swoją premierę.

Z marką Silent Hill i nie tylko taką jest ten problem że jakby robili cały czas to samo to by gracze narzekali że zjadają własny ogon i że takie innowacje dobre były dwadzieścia lat temu. Natomiast próbując czegoś nowego wprowadzając mniej lub bardziej znaczące zmiany również spotykają się z różnym odbiorem.

Taki Resident Evil dla porównania też w pewnym momencie skręcił w inny typ rozgrywki po Szóstce którą się kocha lub nienawidzi robiąc RE7 i 8, by powrócić z Requiem który łączy dwa typy rozgrywki z możliwością dowolnego przełączania.

Forum Forum Gry Przygodowe
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl