Komentarze Lara Croft and the Temple of Osiris - dziennik dewelopera (PL)

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
09.10.2014 17:11
Matekso
1
odpowiedz
Matekso
96
Generał

Jezzuuu po co oni znowu dali do tej gry co-op, ta gra wygląda i porządnie i grało się świetnie. Singiel sam byłby w stanie się obronić.

09.10.2014 23:19
2
odpowiedz
macka89
69
Centurion

Człowieku dali Co-op'a bo są ludzie na tym świecie którzy mają znajomych, kolegów, przyjaciół z którymi lubią się dobrze bawić, pograć pogadać na jednej kanapie przy soczku lub piwku :)

10.10.2014 01:17
3
odpowiedz
zanonimizowany810890
46
Generał

Kurde tak bardzo chciałbym część osadzoną w Egipcie... To za miast wypuścić pełnoprawną grę w tym rejonie i klimatach to jedynie ta popierdółka tam się rozgrywa... Nową część pewnie znów dadzą w jakiejś cholernej dżungli.

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl