Nie ma popytu zwłaszcza teraz w okresie wakacyjnych zarówno na GTA VI i konsole więc trzeba straszyć i tworzyć sztuczny popyt.
Korporacje o tym wszystkim wiedzą dlatego codziennie manipulują takimi jak ty z pozytywnym skutkiem.
Śmiali się z tego kilka miesięcy temu, a to prawda:
https://ithardware.pl/aktualnosci/tiktok_filmy_konkurencja_xbox-46182.html
Kiedyś marzeniem dzieciaka rzeczywiście była konsola na święta lub urodziny, a dzisiaj? Nikogo. Jeszcze przy dzisiejszych kwotach.
Ja sobie spokojnie poczekam jak wyjdzie na pc. I jeżeli będzie trzeba to kupię lepszy sprzęt. I założę nowy email by yt nie wyświetliło mi nic z gta 6 przez 2/3 miesiące po premierze.