Komentarze do wiadomości: PS5 i XSX/S może zabraknąć na Boże Narodzenie? GTA 6 to tylko jeden z powodów

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
26.06.2026 12:25
1
odpowiedz
Darek1785
9
Generał

Nie ma popytu zwłaszcza teraz w okresie wakacyjnych zarówno na GTA VI i konsole więc trzeba straszyć i tworzyć sztuczny popyt.

26.06.2026 12:27
xKoweKx [stalker.pl]
1.1
odpowiedz
xKoweKx [stalker.pl]
162
Stalker

Darek1785 tak, tak, a gta6 wyjdzie na PC w czerwcu, bo sprzedaż będzie tak słaba

26.06.2026 12:35
1.2
odpowiedz
Darek1785
9
Generał

xKoweKx [stalker.pl] Wyjdź z domu zwłaszcza teraz i spójrz na młodzież oni już nie chcą grać w gry jak jeszcze za czasów GTA V tylko chcą żyć jak tzw. Influencerzy ponadto mają smartfona, a w nim wszystko czego potrzebują więc w gierki to już chyba tylko głównie jakieś stare zgredy grają, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie gdy spotykam tłumy młodzieży od kilku dni i to jak się "bawią".

Korporacje o tym wszystkim wiedzą dlatego codziennie manipulują takimi jak ty z pozytywnym skutkiem.

Śmiali się z tego kilka miesięcy temu, a to prawda:

https://ithardware.pl/aktualnosci/tiktok_filmy_konkurencja_xbox-46182.html

Kiedyś marzeniem dzieciaka rzeczywiście była konsola na święta lub urodziny, a dzisiaj? Nikogo. Jeszcze przy dzisiejszych kwotach.

post wyedytowany przez Darek1785 2026-06-26 12:38:12
26.06.2026 12:51
xKoweKx [stalker.pl]
1.3
odpowiedz
xKoweKx [stalker.pl]
162
Stalker

Darek1785 wyszedłem i u mnie puste ulice, wszyscy siedzą i grają na konsoli, znajomi w pracy chwalą się pre-orderem na gta6 (i to w wersji ultimate), a mój anegdotyczny argument jest lepszy od twojego

26.06.2026 13:24
1.4
odpowiedz
Puchy111
0
Junior

Darek1785 A od kiedy to młodzież jest głównym targetem GTA VI? I nie wydaje mi się, że "wyjście i zobaczenie co jest na dworze" to wiarygodny argument dla poparcia tezy ;)

26.06.2026 12:30
GraczR
2
odpowiedz
GraczR
42
Centurion

Ja sobie spokojnie poczekam jak wyjdzie na pc. I jeżeli będzie trzeba to kupię lepszy sprzęt. I założę nowy email by yt nie wyświetliło mi nic z gta 6 przez 2/3 miesiące po premierze.

26.06.2026 13:45
3
odpowiedz
piotr1399
4
Chorąży

Przecież najwyżej znowu podniosą ceny i wszyscy będą szczęśliwi.

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl