Mieszkam w Edynburgu. Dosłownie mam 7 min do góry Artura czyli tego wygasłego wulkanu haha :D Gameplay serio wygląda jak w pierwszym frostpunk? Nie grałem jeszcze w 2. A w jedynke wiele razy.