Komentarze do wiadomości: Original War: Sand of Siberia z sześcioma nowymi mapami, ulepszoną kampanią i poprawioną polską wersją językową

Forum Gry Strategiczne
Dodaj komentarz
10.05.2026 14:32
Dead Men
1
1
odpowiedz
Dead Men
198
Senator

zajebiście

10.05.2026 14:40
2
6
odpowiedz
7 odpowiedzi
Mietek125
2
Junior

Na początku Original War w waszej redakcji zajmował się Hubert Sosnowski. Wychodziło mu to tragicznie. Teraz jest jeszcze gorzej. Pisanie artykułów bez jakiegokolwiek researchu albo ogrania tytułu czy modyfikacji to jest wasza specjalność. Jesteście żałośni.

Ten artykuł wygląda jakby pisało to AI.

11.05.2026 06:16
Tomek465
2.1
2
odpowiedz
Tomek465
103
Konsul

Mietek125 
A gdzie ci się tu nie zgadza ?
Pisze jako fan i zapalony gracz OW ! 
co przeszedł wszystkie  mody jaki są praktycznie

11.05.2026 08:05
Wronski
2.2
2
odpowiedz
Wronski
40
Senator

No w sumie tez nie wiem co jest zle z tym artykulem, on dotyczy modyfikacja do gry ktora jest robiona od dosc dawna i poza tym to jeden z niewielu modow ktory jest do tej pory rozwijany (przynajmniej na taka skale, bo to jedyny nad ktorym pracuja nad Arabska kapmania). O samej grze nie ma co za bardzo pisac bo nic sie nie dzieje oprocz patchy ktore zwykle poprawiaja multiplayera.

11.05.2026 10:27
1000iqhere
2.3
odpowiedz
1000iqhere
57
YES

Oczywiście, że to jakiś automat pisał. Bohomazy o jakichś poprawkach grafiki(?) w kampanii Ares i polskich napisach (w polskim modzie xd)
Artykuł w community gry oczywiście standardowo wyśmiany bo raczej wątpie, że ktoś na GOLu pokwapił się by sprawdzić co jest pięć, a nie tylko zrobić wklejkę z changeloga.

11.05.2026 14:12
2.4
2
odpowiedz
Mietek125
2
Junior
Image

Wronski  Tomek465  wiele rzeczy się tu nie zgadza. Na przykład to, że ten artykuł to jest dosłownie przeklejony changelog najnowszej wersji tylko źle napisany. Napisy zostały uzupełnione w cutscenkach, a nie samych misjach. Poza tym te 6 map to są mapy z vanilli, a nie "zupełnie nowe". Zdanie mówiące o "nowym drzewku umiejętności" jest debilnie napisane, bo wprowadza w błąd. Chodzi o drzewo, które zwiększa umiejętności kiedy się do niego podejdzie (takie samo jest na mapie Babilon).
Tak samo nie mam pojęcia o co chodzi z poprawkami "grafiki" w kampanii Ares.
Nie wspomnę też o tym, że pominęli aspekt dodania nowych broni do multiplayera, jak rosyjski miotacz czy działo automatyczne dla Amerykanów.
Wystarczy wejść do gry i zobaczyć co się zmieniło, dosłownie 15 minut obeznania się w grze by wystarczyło aby napisać sensowny artykuł.
Jeżeli to nie wystarcza to zobaczycie resztę ich "cudownych" artykułów na temat tej gry, jak na przykład powielają mity, że kampania arabska nie wyszła bo WTC w 2001 roku. XD.

EDIT: Nie wspomnę o tym, że w linku do pobrania moda jest zła instrukcja - jest wpisana wymagana wersja 306, kiedy potrzeba 365. Gratuluję konsekwentności.

post wyedytowany przez Mietek125 2026-05-11 14:21:11
11.05.2026 15:38
2.5
odpowiedz
Hayler
1
Junior

Mietek125 przesadzasz

11.05.2026 17:25
2.6
odpowiedz
Mietek125
2
Junior

Hayler rozbudowana odpowiedź na argumenty.

11.05.2026 17:28
Dead Men
2.7
odpowiedz
Dead Men
198
Senator

Mietek125 olej trolla

post wyedytowany przez Dead Men 2026-05-11 17:28:36
10.05.2026 16:56
Crazy_Bambino
3
2
odpowiedz
Crazy_Bambino
52
Pretorianin

Wow, trzeba będzie sprawdzić, takie cudeńka nie pojawiają się często.

10.05.2026 22:20
Lateralus
4
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Lateralus
158
Last Of The Wilds

Gra która wyprzedziła swoje czasy <3

11.05.2026 10:16
😂
4.1
odpowiedz
boy3
149
Legend

E nie xd

11.05.2026 10:02
5
odpowiedz
3 odpowiedzi
boy3
149
Legend

Ktoś wie jak wygląda poziom trudności w tym modzie?

11.05.2026 10:27
1000iqhere
5.1
1
odpowiedz
1000iqhere
57
YES

4 poziomy do wyboru, na najłatwiejszym raczej przeciętny gracz da radę sobie poradzić. O samograju raczej mowy nie ma.

post wyedytowany przez 1000iqhere 2026-05-11 10:27:55
11.05.2026 10:29
5.2
odpowiedz
boy3
149
Legend

1000iqhere

Dzięki, rozumiem że ta kampania jest fabularnie powiązana z kampanią rosyjską i amerykańską z zwykłą grą?

post wyedytowany przez boy3 2026-05-11 10:29:30
11.05.2026 10:33
1000iqhere
5.3
1
odpowiedz
1000iqhere
57
YES

Jeśli chodzi o kampanię Ares to tak, jest powiązana w pewnym stopniu. Można między innymi wziąść udział w ataku na bazę im. Lenina tylko wspomnianą w oryginale jako taki przykład z brzegu.

Forum Forum Gry Strategiczne
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl